UA
Прес-реліз
31.07.2020, 16:33

July Gringuz, Novans Jets: "Бізнес-авіація - розкіш чи нові можливості"

July Gringuz, Novans Jets: "Бізнес-авіація - розкіш чи нові можливості" - Фото
Фото: Бізнес джет GLOBAL 5000 авіакомпанії Novans Jets

Ті пасажири, яким довелося звернутися до послуг бізнес-авіації в період карантину, переконалися, що це зовсім не розкіш - переконаний Юлій Грінгуз

Нинішня ситуація з карантином і підвищеними вимогами до безпеки перельотів доставила багато клопоту авіаперевізникам. У зоні ризику, в першу чергу, виявилися літаки далекомагістральні, високою місткості - через велику кількість одночасно пасажирів, які перевозяться виконувати всі санітарні приписи було практично неможливо. Такі літаки стали першими, знятими з маршрутів.

А ось з приватними літаками, на думку власника компанії з оренди бізнес-джетів Novans Jets Юлія Грінгуза ситуація виявилася двоякою. З одного боку - обмеження не могли не торкнутися бізнес-авіації. З іншого - ситуація дозволила залучити чималу кількість нових клієнтів.

Обмеження з авіаперевезень

Обмеження, в першу чергу, були і тривають з боку урядів країн і керівництва аеропортів. Незважаючи на те, що для маленьких літаків часто не потрібно замовляти окремі слоти на посадку - багато аеропортів були повністю закриті на прийом повітряних суден. Це значно обмежило географію перельотів.

Друга проблема - безпека переміщення по аеропорту, використання дезінфікуючих засобів і засобів індивідуального захисту, необхідність дотримання соціальної дистанції.

Читайте також: Юлій Грінгуз, власник Novans Jets: "Мій міжнародний бізнес почався з дитячої мрії"

Велика кількість додаткових вимог викликало значний дискомфорт у пасажирів, які звикли до більшої самостійності при використанні бізнес-джетів.

Юлій Грінгуз (July Gringuz), засновник і власник Novans Jets

Юлій Грінгуз (July Gringuz), засновник і власник Novans Jets

Плюси для малої авіації

З іншого боку, підвищення кількості бронювань, поява запитів від нових клієнтів стало приємною несподіванкою для авіакомпаній, які надають послуги перельоту невеликими особистими літаками.

Відсутні тривалі пересадки і очікування в транзитних аеропортах, немає необхідності приїжджати в аеропорт за дві години і більше до вильоту, немає побоювань з приводу перевезення багажу - він не втрачається і не відстає від літака. Дістатися можна в будь-яку точку світу без пересадок.

Embraer Lineage 1000. Фото: July Gringuz / Novans Jets

Embraer Lineage 1000. Фото: July Gringuz / Novans Jets

Ті пасажири, яким довелося звернутися до послуг бізнес-авіації в період карантину, переконалися, що це зовсім не розкіш - переконаний Юлій Грінгуз (July Gringuz), власник Novans Jets. Є безліч способів підібрати для себе оптимальний варіант комфортного перельоту. Сучасні ж авіалайнери надійні, зручні, їх крейсерська швидкість перевищує комерційні рейси.

А з урахуванням часу, який витрачається не на сам переліт, а на супутні процедури - економія часу виходить істотною. І багато клієнтів вже встигли переконатися, що час - це дійсно гроші.

Отправить:
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Популярне