RU
Прес-реліз
29.10.2020, 15:39

Інтернет-провайдер LanCity став переможцем національного рейтингу "Вибір країни" 2020

Інтернет-провайдер LanCity став переможцем національного рейтингу "Вибір країни" 2020 - Фото

Діяльність і стратегія LanCity розвитку спрямовані на вдосконалення технологій, що вже використовуються, запровадженні нових

Компанія "LanCity" висловлює щиру подяку та відданість своїм клієнтам, партнерам за визнання. Ми почали свою роботу у 2008 р. у м. Волноваха. Наразі оптоволоконна мережа ЛанСіті охоплює близько 10 сіл у Волноваському районі та саме місто.

Наша діяльність і стратегія розвитку спрямовані на вдосконалення технологій, що вже використовуються, запровадженні нових.

Ми залучаємо виключно кваліфікованих інженерів та фахівців до співпраці, що гарантує кожному Абоненту належну якість послуг.

Ситуація складається таким чином, що діти та дорослі використовують Інтернет не лише для організації дозвілля, спілкування та пошуку інформації, а й для дистанційної роботи, навчання. Отже, від якості нашої роботи залежить можливість повноцінно працювати та навчатись, розвиватись для великої кількості клієнтів.

Що пропонує LanCity своїм клієнтам зараз?

  • доступ до високошвидкісного інтернету без обмежень з використанням технологій GPON і GEPON;
  • додаткові послуги – телебачення з доступом більше, ніж до 200 каналів;
  • постійний розвиток та удосконалення мережі, регулярну заміну обладнання та впровадження нових, сучасних рішень;
  • фахову технічну підтримку 7 днів в тиждень;
  • професійну реалізацію проектів різного ступеню складності. Ми обслуговуємо як приватні будинки і квартири (домашній інтернет), так і офісні, виробничі, торговельні приміщення, заклади надання послуг тощо (інтернет для бізнесу);
  • чітке виконання зобов'язань перед кожним Клієнтом, відкритість до діалогу та готовність допомогти;
  • гнучку систему тарифів, де кожен Абонент може обрати його оптимальний варіант, керуючись власними потребами, бажаннями та можливостями наявного у Клієнта обладнання.

Компанія взяла на себе велику відповідальність стосовно організації доступу до Інтернету в дрібних населених пунктах. Ми всі знаємо, що це важко технічно, потребує високого професійного рівня усього колективу та вимагає чималих капіталовкладень. Проте, ми уже більше 12-ти років наполегливо працюємо, щоб наші абоненти могли вільно користуватися інформацією, підтримувати комунікації з близькими, колегами, слідкували за подіями, працювали, насолоджувались улюбленим контентом.

Ми є надійним постачальником послуг зв’язку, а також перевіреним, стабільним роботодавцем. Наша команда – запорука успіху. Ми постійно вдосконалюємо не лише матеріально-технічну базу, але й проводимо "апгрейд" наших знань, навичок. Досвід, експертність кожного співробітника у висновку гарантує досягнення спільної мети, розвиток. Майстри та інженери – наше обличчя. Нам довіряють саме завдяки їм. Більшість клієнтів співпрацюють з Компанією протягом багатьох років, і повністю задоволені цим партнерством.

Інтернет від LanCity – це власна зона комфорту наших абонентів. Оскільки ми знаємо, що 90% нашої діяльності зосереджено саме на онлайн форматі, Компанія і надалі робитиме все можливе, щоб клієнти були задоволені якістю послуг, які ми надаємо.

Крім того, ми долучаємося до благодійницької діяльності, закликаючи приєднатися і наших партнерів. Ми віримо, що разом можемо зробити Україну кращою.

І оскільки, ми отримуємо зараз відзнаку Експертної оцінки "ВИБІР КРАЇНИ" 2020, можемо сміливо говорити, що нам це вдається. Це є безумовним, додатковим стимулом для розвитку. Ми впевнені, що надалі станемо "Вибором країни" багаторазово саме завдяки наполегливій праці та бажанню діяти.

Дякуємо кожному, хто поруч з нами!

 

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Теги: LanCity
Популярне