RU
Прес-реліз
23.07.2020, 11:25

Інтернет для бізнесу: найкраще рішення для юросіб

Інтернет для бізнесу: найкраще рішення для юросіб - Фото

Крім швидкого і комфортного доступу до всесвітньої павутини в домашніх умовах, провайдер Мережа Ланет пропонує підключити Інтернет для юросіб

Розвиток будь-якого підприємства зараз неможливий без корпоративного Інтернету, який є невід'ємною частиною функціоналу офісу. Якісний Інтернет для бізнесу необхідний для злагодженої та продуктивної роботи команди, швидких відповідей клієнтам і моментального зворотного зв'язку, безперебійного доступу до глобальної мережі та підтримки життєдіяльності компанії в цілому.

Оптимальні Інтернет-рішення для бізнесу

Щоб йти в ногу з часом, правильно організувати комунікацію колективу та постановку виконуваних завдань, а також налаштувати рекламу та просування, яке орієнтоване на залучення споживачів, неодмінно буде потрібна відмінна якість зв'язку. Наразі інтернет-технології для бізнесу розвиваються з величезною швидкістю, що дозволяє підприємцям створити всі необхідні умови для функціонування фірми та підвищення ефективності її діяльності.

Окрім швидкого та комфортного доступу до всесвітньої павутини в домашніх умовах, всеукраїнський провайдер Мережа Ланет пропонує підключити Інтернет для юридичних осіб. 

Ланет БІЗНЕС — це професіоналізм, надійність і безумовна якість послуг, що надаються.

Ставши клієнтом Ланет БІЗНЕС, ви отримаєте цілу низку переваг, серед яких — індивідуальний підхід до кожного споживача, допомога під час вибору тарифного плану та способу оформлення договірних відносин, можливість складання комерційної пропозиції, контроль витрат у режимі онлайн за допомогою зручного особистого кабінету, цілодобова технічна підтримка та консультації особистого менеджера, бухгалтерський супровід і багато іншого.

Фахівці компанії постійно проводять детальний моніторинг усіх сегментів мережі на предмет їх безперебійної роботи та використовують сучасне професійне обладнання, що в сукупності забезпечує стабільне надання телекомунікаційних послуг найвищої якості.

Як підключити безлімітний Інтернет для юридичних осіб

Для підключення високошвидкісного Інтернету в нежитловому приміщенні потрібно лише кілька простих дій:

  • залишити заявку, зателефонувавши за номером телефону або написавши на e-mail;
  • проконсультуватися з фахівцем, який у подальшому стане вашим персональним менеджером;
  • обговоривши всі деталі, отримати комерційну пропозицію, складену з урахуванням всіх ваших вимог;
  • отримати доступ до всесвітньої павутини на найбільш вигідних умовах.

Фінальна вартість залежить від того тарифного плану, який ви оберете для користування. Кожен із запропонованих пакетів гарантує підключення до безлімітного Інтернету з доступом до українських ресурсів на швидкості до 100 Мбіт/с, розрізняючись лише за міжнародною швидкістю — від 10 до 100 Мбіт/с. Щоб ви не розгубилися серед розмаїття пропозицій, обрати оптимальний і насправді вигідний тариф допоможе кваліфікований менеджер.

Почати співпрацю та замовити підключення до швидкісного Інтернету ви можете вже зараз, звернувшись в офіс компанії за адресою: м Київ, проспект Перемоги, 118. Також ви можете зателефонувати за номером (044) 500-43-41 або написати листа на електронну пошту [email protected]

https://lanet.business/

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить: