RU
Прес-реліз
31.03.2021, 15:38

Інсталяція для унітазу – новий стиль в дизайні!

Інсталяція для унітазу – новий стиль в дизайні! - Фото
photo_2021-03-31_14-35-45

Сучасна інсталяція для унітазу має безліч переваг

Інсталяція – це установка сантехніки особливим чином. Така технологія дозволяє заховати труби в стіну або підлогу, щоб не псувати інтер’єр ванної кімнати. Класична система складається з унітазу, зливного бачка, клавіші змиву, кріплення і рами.

Залежно від способу установки існують блокові і рамні інсталяції, які можна вибрати на сайті https://vannaja.kiev.ua/uk. Перша дозволяє монтувати всі елементи на стіну. Такий комплект інсталяції не має додаткової опори на підлогу і знаходиться в підвішеному стані. Рамна інсталяція трохи складніша, оскільки монтажна рама кріпиться до підлоги. Це зручно тим, що можна встановити конструкцію на стіну будь-якої товщини, не створюючи на неї зайве навантаження. Також з’являється можливість регулювати висоту кріплення чаші – це дійсно зручно!

Інсталяції відрізняються за розмірами – бувають стандартні і низькі. Класичний варіант підійде для просторого приміщення, оскільки він має досить великі габарити: висота 112, а ширина 50 см. Низькі інсталяції для унітазу більш компактні і підходять для установки під вікном. Максимальна їх висота – 82 см. Також бувають кутові і двосторонні інсталяції.

Вибираючи інсталяцію для унітазу, варто звернути увагу на кілька важливих моментів. Перший – це комплектація: набори бувають як з елементами кріплення і кнопкою зливу, так і без них. Деякі варіанти підходять тільки для установки на капітальну стіну. Також варто враховувати глибину монтажу. Ще один важливий момент – чаша повинна вписуватися в загальний інтер’єр і по дизайну поєднуватися з кнопкою зливу.

Сучасна інсталяція для унітазу має безліч переваг. Це простота в установці і практичність у використанні. Конструкції не важкі і не займають багато простору, дозволяють економно використовувати воду, а оскільки вони вмонтовані в стіну, то забезпечують безшумну роботу зливу.

Інсталяція значно спрощує роботу під час ремонту у ванній кімнаті. Конструкція може встановлюватися навіть на непідготовлену стіну, наприклад зі старою плиткою. І так само легко зніматися. Візуально така система збільшує простір невеликої ванної кімнати і дозволяє використовувати його раціональніше.

Інсталяція для унітазу – це відмінне рішення для сучасного інтер’єру! Вона дозволить легко встановити підвісну сантехніку, а також приховати труби для подачі води і водовідвідні елементи, створюючи акуратний, естетичний простір.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Популярне