Прес-реліз
12.05.2020, 11:36

Хто найкраще продає деревину на Прозорро.Продажі

Хто найкраще продає деревину на Прозорро.Продажі - Фото

Відповідно до Постанови КМУ №1178 від 4 грудня 2019 року із 1 лютого 2020-го партії лісоматеріалів почали виставляти на торги Прозорро.Продажі

Електронні майданчики із перших днів активно включилися до пошуку та залучення потенційних покупців. За три місяці роботи уже виокремилися лідери-маркетплейси, які привели найбільше учасників на аукціони та забезпечили найбільші обсяги продажів. 

Так електронний майданчик Української універсальної біржі вийшов у беззаперечні лідери, випередивши найближчого конкурента майже вдвічі і охопивши більше 25% ринку. На другому місці із показником у майже 15% охоплення ринку і маркетплейс ТБ «Товарно-сировинна біржа «Галконтракт».

«Приємно бачити серед лідерів цього ринку операторів електронних майданчиків, які  є членами Асоціації «Біржові та електронні майданчики». Ми, в свою чергу, завжди боролися за відкриті  конкурентні торги та справедливі умови праці на ринку. Дуже приємно бачити серед лідерів і електронні майданчики, які відносно нещодавно приєдналися до Прозорро.Продажі – ТБ «Буковинська універсальна біржа», – коментує директор Асоціації «Біржові та електронні майданчики» Олег Падалка.

Нагадаємо, що  найбільш активними  на сьогодні все ж залишаються торги необробленою деревиною у системі ЛІАЦ за допомогою товарних бірж.

"Добре, коли ми можемо спостерігати конкуренцію не лише між  майданчиками, а й між різними системними підходами. Саме реальний досвід  і визначить найефективнішу з них", - підсумував Олег Падалка.

 

Отправить:
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Популярне