UA
Прес-реліз
09.07.2020, 12:17

Громадський проект ISOLATED: ми вийдемо - вони залишаться

Громадський проект ISOLATED: ми вийдемо - вони залишаться - Фото

Проект організований і підтримується українськими компаніями, кожна з яких робить внесок власними ресурсами і можливостями

У червні 2020 року розпочався соціально значимий проект ISOLATED для підтримки людей, які роками перебувають у вимушеній ізоляції. Основний посил проекту: кожен може в своєму будинку допомогти самотнім людям, пенсіонерам, людям з інвалідністю та ДЦП.

На сайті проекту isolated.com.ua запропонований ряд простих дій, які може зробити кожен. Перший крок - роздрукувати і наклеїти в своєму під'їзді плакат, який допоможе організувати сусідів для допомоги тим, хто цього потребує.

На плакаті є окремі поля, щоб вписати контакти тих, кому потрібна допомога, і тих, у кого є можливість і бажання приєднатися. Ініціатива пропонує два види допомоги: нематеріальна і матеріальна. Перша включає повсякденні речі: просто поспілкуватися, допомогти спуститися або піднятися на поверх, прогулятися у дворі, допомогти по дому. А матеріальна: купити необхідні продукти і ліки, забезпечити засобами комунікації, підключити інтернет, викликати кваліфікованого фахівця для лікування або проведення процедур, придбати допоміжні засоби для інвалідів.

Для тих, у кого немає можливості роздрукувати плакат самостійно, організована можливість зробити це безкоштовно інформація доступна на сайті.

«Наша головна мета сьогодні - розвинути культуру соціального спілкування і взаємодопомоги серед людей, які знаходяться найближче - сусідів в твоєму під'їзді, - пояснюють організатори. - Допомагати людям - одна з найбільш значущих цінностей нашого часу. Ми хочемо, щоб в цьому проекті люди знайшли новий сенс в питанні благодійності, щоб особиста допомога наповнювала людей і давала можливість більше віддавати».

Проект організований і підтримується українськими компаніями, кожна з яких робить внесок власними ресурсами і можливостями.

Отправить:
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Популярне