RU
Прес-реліз
17.12.2020, 11:49

GlobalMoney розширює партнерство з Wargaming

GlobalMoney розширює партнерство з Wargaming - Фото

4 грудня запущено поповнення ігрових акаунтів з мобільних рахунків Vodafone

Як раніше повідомляли ЗМІ, компанія GlobalMoney ексклюзивно обслуговує платежі по поповненню ігр відомого розробника — компанії Wargaming. 4 грудня запущено поповнення ігрових акаунтів з мобільних рахунків Vodafone.

За словами Дмитра Коваля, керівника напрямку фінансових сервісів компанії Vodafone: "Тепер наші абоненти можуть, як і раніше, грати і робити покупки з балансів своїх номерів без комісії. Популярність оплат з мобільного рахунку зростає — за останній рік загальний оборот цього виду розрахунків збільшився на 63%. Оплата за ігри та програми входить в топ-3 категорій послуг, за які платять за допомогою мобільного гаманця — 19% користувачів наших Фінтех сервісів розраховуються мобільними засобами за ігри та програми ".

Крім цього, прес-служба компанії GlobalMoney повідомила, що відкрито ще один напрямок в співпраці з розробником World of Tanks. Цю і ще 2 відомі всім гри (World of Warplanes, World of Warships) тепер можна поповнити в мережі власних платіжних терміналів GlobalMoney.

Мережа налічує більше 3000 терміналів і постійно розширюється.

За словами комерційного директора компанії GlobalMoney, Олександра Туркевича, в Україні оплата ігрових сервісів готівкою дуже популярна тому запуск цієї можливості в термінальних мережах важливий етап розвитку нашої співпраці з Wargaming. Ми сподіваємося, що зовсім скоро кількість терміналів, де будуть доступні продукти Wargaming, зросте в рази.

Міжнародна Платіжна система GlobalMoney більше 10 років на ринку. Основна частина проектів компанії сфокусована на роботі з операторами мобільного зв'язку, торговими мережами, банками та іншими фінансовими установами. Серед партнерів компанії GlobalMoney — банки ПриватБанк, монобанк, банк Альянс, Альфа-Банк, ПУМБ; оператори Vodafone, Київстар, Лайфселл, торговельна мережа АЛЛО, мережа заправних станцій WOG та інші.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Теги: Wargaming, GlobalMoney
Популярне