Прес-реліз
27.05.2020, 14:00

"Гаррі Поттер Вдома" – Освітній проект для дітей та їх батьків

"Гаррі Поттер Вдома" – Освітній проект для дітей та їх батьків - Фото

У проект «Ґаррі Поттер вдома» ви можете знайти багато цікавих статей, вікторин, завдань, та багато іншого. Подробиці тут

Якщо ви вже перечитали усі книжки і зіграли у всі ігри вдома, у проект «Ґаррі Поттер вдома» ви можете знайти багато цікавих статей, вікторин, завдань, та багато іншого. Подробиці тут.

«Ґаррі Поттер Вдома» – Гоґвортська наука для дітей та дорослих

Оскільки все більше людей зараз знаходяться на карантині через пандемію коронавірусу (COVID-19), вони шукають способи впоратися зі стресом самоізоляції, працювати, відпочивати, розважатись та проводити час з дітьми вдома. Іноді час за цікавою книгою може промайнути непомітно, особливо якщо вона переносить тебе у світ пригод і чарівників. Серія книг про Ґаррі Поттера є однією з найвідоміших історій про магічний світ, і тепер чарівники приєднаються до навчання дітей під час карантину.

Чарівний світ Дж.К. Роулінг надихнув та продовжує зачаровувати читачів, і кожен потайки чекає на листа з Гоґвортсу на свій 11-й день народження, що запросить їх до навчання у школі магії. І тепер у кожного є можливість відчути себе у Гоґвортсі завдяки онлайн-проекту «Ґаррі Поттер Вдома»!

Wizarding World, офіційний сайт фанатів Ґаррі Поттера, створив по-справжньому магічну розважальну платформу для дорослих і дітей, що вимушені зараз знаходитись вдома.

«Ґаррі Поттер вдома» дозволяє вчителям отримати вільний доступ до читання усіх семи книг Дж.К. Роулінг для уроків читання онлайн, а також спеціальні вправи та завдання для обговорення з учнями про прочитане. На основі прочитаного, діти можуть писати есе, а якщо буде потрібна допомога, можна знайти paramountessays.com, який з цим допоможе.

Команда Wizarding World відмітила: «Понад двадцять років Гоґвортс був та залишається домом для шанувальників цього магічного світу. Не важливо, чи ви тільки починаєте перший розділ «Ґаррі Поттер та Філософський камінь» разом із дитиною, або ви на півдорозі прослуховування аудіокниги, або ви вже закінчили сьому книгу (знову), проект «Ґаррі Поттер вдома» – для вас».

Чарівний світ «Ґаррі Поттер вдома»

Не тільки вчителі можуть залучатися до використання платформи для спілкування зі своїми учнями. Будь-хто, хто має обліковий запис Audible, може безкоштовно завантажити аудіокнигу «Ґаррі Поттер та Філософський камінь» шістьма різними мовами (англійська, іспанська, французька, італійська, німецька та японська).

Також ви можете отримати електронну або аудіокнигу «Ґаррі Поттер та Філософський камінь» як безкоштовну з OverDrive в додатку Libby та Sora. Книга буде у вільному доступі до кінця квітня.

Окрім того, можна отримати набори спеціальних занять від Bloomsbury та Scholastic, а також переглядати відеозаписи стосовно навчання Гоґвортсі та пригод Ґаррі Поттера, брати участь у вікторинах, розгадувати загадки, читати веселі статті та інше. Перша пригода Ґаррі також буде безкоштовна для всіх користувачів OverDrive протягом квітня 2020 року.

Тому якщо ви хочете підвищити свій рівень володіння англійською або вивчаєте англійську разом з дитиною, проект "Ґаррі Поттер у себе вдома" може стати ідеальним майданчиком для опанування мови легко та з задоволенням. Відео, вікторини та загадки не потребують ідеального володіння англійською, тому платформою можуть користуватися діти та дорослі, і кожен знайде собі щось до смаку.

Залишаємося вдома разом з «Ґаррі Поттер вдома»

Незалежно від того, чи вперше ви читаєте серію книг, чи вже знаєте всі сім книг на пам’ять, чи перечитуєте їх вже зі своєю дитиною, у проекті "Ґаррі Поттер у себе вдома" знайдеться щось цікаве саме для вас.

Отправить:
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Популярне