RU
Прес-реліз
11.09.2020, 12:27

Фінансова компанія «ЕВО» стала учасником міжнародної платіжної системи LEO

Фінансова компанія «ЕВО» стала учасником міжнародної платіжної системи LEO - Фото

В рамках даної співпраці фінкомпанія «ЕВО» буде проводити транзакції для своїх проектів в рамках МПС LEO

Міжнародна платіжна система LEO поповнилася новим учасником. Ним стала ТОВ «ФК «ЕВО». Про підписання договору з новим учасником повідомляє прес-служба платіжної системи. Також відповідна інформація з’явилася на сайті НБУ.

В рамках даної співпраці фінкомпанія «ЕВО» буде проводити транзакції для своїх проектів в рамках МПС LEO. Йдеться про грошові перекази, фінансовий лізинг та інші види кредитування.

«Співпраця з фінансовою компанією, яка працює з найбільшими представниками українського ритейлу і e-commerce – неймовірно важлива подія для міжнародної платіжної системи LEO. Ми дуже раді новому партнерству, яке плануємо будувати виключно на взаємовигідних умовах», –зазначила співробітник МПС LEO Антоніна Мурашко.

За 6 місяців 2020 року міжнародна платіжна система LEO збільшила оборот транзакцій в 6,8 раз, а кількість самих транзакцій – в 2,6 рази. Це дозволяє утримувати позицію в топ-5 лідерів ринку грошових переказів України. На даний момент в платіжній системі 21 учасник, серед яких три комерційні банки (IBOX Bank, Sky Bank і Concord Bank) і 18 небанківських фінансових установ: ФК «Система» (бренд Sistema), ФК «Свіфт Гарант» (бренд City24), ФК «Стармані», ФК «Бізнес Рітейл Груп і інші лідери галузі.

 

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Теги: ЕВО, LEO
Популярне