Прес-реліз
28.01.2020, 12:57

Фактори, що визначають надійність мікрофінансової компанії

Фактори, що визначають надійність мікрофінансової компанії - Фото

Знайти підходящу пропозицію і оформити кредит онлайн можна за допомогою сервісу по підбору МФО на сайті Credit-Online.ua

Останнім часом затребуваність мікрофінансових організацій вийшла на новий рівень. Унікальні для фінансового ринку України якості цих компаній забезпечують постійний приплив споживачів.

Українці сповна оцінили можливість отримати грошову позику, витративши на це мінімум часу і надавши декілька документів. У зв'язку з тим, що в МФО майже немає відмов в отриманні кредитів, дуже багато громадян звертається для вирішення фінансових проблем саме в ці організації.

Підходити до вибору фінансової компанії слід дуже ретельно, щоб не стати жертвою недобросовісних кредитних організацій.

Визначити надійність МФО можна за кількома ключовими критеріями.

  1. Відкритість для своїх клієнтів. На сайті надійної МФО повинні бути всі відскановані реєстраційні документи, завірені печатками і підписами посадових осіб. У надійної фінансової організації немає потреби приховувати реєстраційні та фінансові документи.
  2. Прозорість. У договорах на кредитування докладно і відкрито вказуються всі умови: сума і терміни, відсотки по кредиту, розміри всіх штрафів і комісій. Обов'язковою умовою надійності мікрофінансової організації є публікація на її сайті номерів телефонів служби клієнтської підтримки, які здатні відповісти на всі питання по кредитуванню і його умов.
  3. Лояльне ставлення до клієнтів. Надійні фінансові організації не тільки швидко надають кредити, але в разі виникнення у клієнтів непередбачених ситуацій, надають можливість скористатися відстрочкою платежу або продовжити термін дії договору кредитування.

Знайти підходящу пропозицію і оформити кредит онлайн можна за допомогою сервісу по підбору МФО на сайті Credit-Online.ua. Всім громадянам України, в тому числі і студентам, пенсіонерам і безробітним, на сайті компанії цілодобово доступна послуга онлайн кредитування. Оформити кредит на карту можливо навіть з проблемною кредитною історією.

Численні позитивні відгуки позичальників і стабільна діяльність компанії в сфері мікрокредитування - це ще один доказ надійності онлайн ресурсу Credit-Online.

Скільки мікропозик можна взяти одночасно

При всіх перевагах мікрофінансових організацій, дуже часто суми кредитування недостатньо для вирішення фінансових питань позичальника, оскільки МФО надають в основному незначні суми кредитів.

Більшість мікрофінасовіх компаній не практикують видачі повторного кредиту до повного погашення попередньої позики. Але можна подати одночасно декілька заявок в різні компанії, і взяти кредити в різних МФО.

Отправить:
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Популярне