RU
Прес-реліз
26.10.2020, 13:46

"Євротермінал" почав розвивати залізничну інфраструктуру Одеського порту

"Євротермінал" почав розвивати залізничну інфраструктуру Одеського порту - Фото

"Євротермінал" розпочав будівництво під'їзної залізничної колії до станції Одеса-Пересип. Пропускна здатність гілки – до 1 млн тонн на рік

Станом на сьогодні залізницею до Одеського порту надходить до 20% контейнерних вантажів. Решта – автомобільним транспортом. У першу чергу це пов'язано з невідповідністю пропускної здатності залізничних шляхів порту і станції Одеса-порт. Так, пропускна спроможність станції Одеса-порт – 792 вагони на добу, тоді як порт здатен опрацьовувати в кілька разів більшу кількість вагонів. Особливо це відчутно в пікові навантаження на залізницю – навесні і восени, коли з морських терміналів порту відправляють зерно на експорт. Пояснюється це тим, що порт затиснутий рамками міста і розвивати залізничну інфраструктуру практично неможливо.

"Залізнична гілка, яку будує "Євротермінал", дозволить опрацьовувати більший обсягів контейнерів, зменшить навантаження на міські вулиці від руху великовантажного транспорту і знизить витрати вантажовідправників, експедиторів та інших учасників транспортного процесу. Крім того, новий залізничний шлях стане додатковим стимулом для розвитку логістики як "Сухого порту", так і прилеглих до нього територій", – прокоментував генеральний директор компанії "Євротермінал" Олександр Ейсмонт.

Нова залізнична гілка буде заходити на територію "Сухого порту", що дозволить опрацьовувати і за потреби проводити стафування/розтафування вантажів у контейнерах. А також виконувати різні технологічні процеси з вантажами: вагон-склад, вагон-контейнер та інше. У планах компанії через новоспоруджену залізничну гілку опрацьовувати будь-які види вантажів: контейнери, сипкі вантажі, генеральні вантажі.

Після закінчення будівництва під'їзної колії "Євротермінал" почне будувати спеціалізовану станцію з опрацювання контейнерів і контейнерних поїздів і комплексу з доопрацювання зернових і нішевих культур.

Компанія "Євротермінал" – інвестор будівництва на території Одеси "Сухого порту" – мультимодального логістичного комплексу, що включає демпферний майданчик Одеського морського порту і логістичний центр.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Популярне