Прес-реліз
28.05.2020, 11:00

EssayEdge - професійне редагування вступних творів

EssayEdge - професійне редагування вступних творів - Фото

Більше 20 років успішної діяльності роблять сервіс надійним помічником абітурієнтів

Американський сервіс EssayEdge надає редакторські послуги вступникам до коледжів і університетів США. Компанія працює із різними типами документів, включно із есе, заявою, резюме і т.д. Більше 20 років успішної діяльності роблять сервіс надійним помічником абітурієнтів.

Особливості й переваги компанії

Твори, які вступники подають до американських приймальних комісій ВНЗ, мають бути дуже якісними. Це стосується теми і форми, структури, стилістики, граматики і пунктуації. Відомо, що в США есе мають велику цінність під час прийому на навчання, тому треба зробити цю частину заявки досконалою. Американські й іноземні абітурієнти можуть скористатися послугами не просто редакторів, а колишніх студентів чи дійсних викладачів американських університетів. Це спеціалісти із великим досвідом роботи (в середньому 15 років), які знаються на всіх тонкощах різних творів до ВНЗ.

На сайті https://www.essayedge.com/college-essay-editing/ зазначено, що його команда не пише твори замість клієнтів, а лише вдосконалює їх і надає корисні поради. Тому, відповідно до потреб замовника, існує декілька варіантів послуг. Підібрати їх можна самостійно або за допомогою менеджерів, які відповідають в онлайн чатах, до них можна подзвонити або написати на email. Сервіс постійно підтримує клієнтів, оперативно консультує і надає послуги відповідно до заявлених термінів

Ще одна особливість і перевага компанії – вона надає безкоштовний доступ до корисних матеріалів у вигляді блогу, підкасту, підручників. Ця інформація допоможе визначитися із темою чи структурою есе, дізнатися про основні помилки з реальних прикладів. Регулярно публікують освітні новини, корисні для абітурієнтів та студентів.

Пакети послуг, терміни роботи

Кожен із пакетів послуг компанії включає редагування і коментарі до тексту. Таким чином, замовник отримує не лише виправлений текст, а і пояснення, яких помилок він допустився. Це допоможе уникнути їх в майбутньому. Вступник має визначитися із тим, який обсяг роботи йому потрібен: просто коректура із доведенням вже якісно тексту до ідеалу, чи ретельніше редагування із можливим повторним читанням? Відповідно до цих потреб створені пакети послуг:

  1. Proofreading. Коректування передбачає «шліфовку» тексту, позбавлення його помилок і супроводження коментарями. Підходить, якщо абітурієнт впевнений в своєму творі, однак хоче отримати професійну перевірку.
  2. Standard. Стандарт часто обирають, адже він передбачає ретельну вичитку, консультацію редактора і друге читання вдосконаленого твору (за бажання клієнта).
  3. All In One. Все в одному підходить, якщо абітурієнт подає документи в декілька ВНЗ з різними вимогами. В такому разі він отримає вичерпний сеанс редагування трьох і більше творів, зможе поспілкуватися з редактором і замовити друге читання есе.
  4. Premier. Прем’єр стане порятунком, якщо клієнт ще не приступив до написання твору і потребує активної допомоги. В такому разі буде дві телефонні розмови з редактором, мозковий штурм щодо теми, структури і стилістики твору. Замовник напише і передасть на перевірку текст, спеціаліст його обробить і надасть коментарі з порадами.

Перші два види послуг надаються швидко, клієнт отримує своє замовлення вже через 48 годин після відправки тексту. Якщо справа термінова, можна скоротити термін до 24 годин. «Все в одному» потребує ретельної роботи над кількома текстами, це займає до 7 днів. Останній пакет послуг («Прем’єр») – це консалтинг і редагування, 14 днів на виконання. 

EssayEdge працює, аби вступники максимально підвищили свої шанси на вступ завдяки творам. Це професійна допомога із редагування і консалтингу, увага до всіх деталей.

Отправить:
Теги: EssayEdge
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Популярне