RU
Прес-реліз
19.01.2021, 14:26

Енергія здоров'я Nuga Best

Енергія здоров

За 15 років роботи в Україні сотні тисяч людей стали користувачами обладнання Nuga Best

Здоров'я в кожен дім

2005 року в Україні почала працювати компанія Nuga Best з інноваційним маркетинговим підходом. Можливість особистої апробації оздоровчої продукції перш, ніж її купувати, – ця унікальна ідея згодом дала добрі сходи. За 15 років в Україні відкрилося понад 100 демонстраційних залів, сотні тисяч людей стали користувачами обладнання Nuga Best.

Південнокорейську оздоровчу продукцію створено на основі поєднання новітніх технологій і методів стародавньої медицини Сходу. Турманієві вироби Nuga Best призначено для профілактики захворювань, відновлення хребта, покращення кровообігу, зміцнення імунітету, а також для реабілітації після перенесених вірусних інфекцій і пневмоній.

"Вибір країни" – потужний стимул

"Номінування в Національному рейтингу – велика для нас честь, – ділиться враженнями ексклюзивний дилер компанії Nuga Best Артур Комаріца. – Вже 15 років ми намагаємося бути першими, бути кращими, пропонуючи користувачам товари унікальної якості, надаючи бездоганний сервіс. "Вибір країни" – відмінний стимул для всіх співробітників компанії, щоб працювати ще краще".

"Будь-яка компанія, як і країна, особистість, стає сильною, коли має сильну історію, – розповідає ексклюзивний дилер компанії Гліб Співаков. – Нова й яскрава сторінка нашої історії – успіх у Національному рейтингу "Вибір країни".

Унікальні технології

Вироби Nuga Best розроблено на основі унікального матеріалу – турманієвої кераміки. Нещодавно завдяки співпраці з німецьким інститутом ім. Фраунгофера в українських демонстраційних залах Nuga Best з'явилася новинка – продукція з використанням наноалмазного турманію, що має високу оздоровчу ефективність.

Еталон якості

Процес виробництва масажного обладнання Nuga Best і турманієвих килимів відповідає міжнародним стандартам якості, що підтверджено відповідними сертифікатами.

Компанія отримала патентні права на свої винаходи, зокрема на турманій і наноалмазну турманієву кераміку; має сертифікат ISO, свідоцтва міжнародної системи гарантії якості.

Слово науки

Обладнання Nuga Best позитивно впливає на здоров'я людей. Перш ніж надійти до користувача, продукція проходить безліч перевірок, тестів і клінічних випробувань у зарубіжних і українських НДІ. Компанія активно співпрацює з Інститутом патології хребта та суглобів ім. проф. М. І. Ситенка (м. Харків); Інститутом педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України; Інститутом громадського здоров'я ім. О. М. Марзєєва; Київською обласною клінічною лікарнею; Центром медичної реабілітації та стаціонарного лікування "Пуща-Водиця".

Формула успіху

Nuga Best використовує нові технології для того, щоб зробити людей здоровими і щасливими – такою є місія компанії. Висока якість обладнання – безумовний аргумент стабільного зростання, яке з року в рік демонструє компанія в такий непростий економічний період. Не менш важливим аспектом є висока якість обслуговування, яке забезпечують співробітники компанії.

Здоров'я – головна умова щасливого життя. Будьте здоровими, щасливими та енергійними з Nuga Best!

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Теги: Nuga Best
Популярне