Прес-реліз
21.05.2020, 09:00

Еліт-фарм: здоров'я від природи, якість від професіоналів

Еліт-фарм: здоров

Препарати від виробника стануть чудовою можливістю підтримати здоров'я та активність дітей та дорослих

 «Еліт-фарм» - один з лідерів серед виробників дієтичних добавок на сучасному ринку лікувально-профілактичної продукції. Компанія почала виробничу діяльність 15 років тому, використовуючи якісну натуральну сировину та сучасні технології. За роки роботи компанія не тільки зміцнила свої позиції, завоювала довіру тисяч покупців, а й істотно розширила асортимент продукції. Сьогодні сертифіковані продукти Еліт-фарм заслужено користуються популярністю серед широкого кола споживачів.

Лікувально-профілактична продукція від Еліт-фарм: доступна якість

Головні принципи роботи компанії Еліт-фарм - створювати якісні препарати на натуральній основі, які будуть доступні кожному споживачу. Для цього ми залучили групу кваліфікованих фахівців в області космецевтики, які розробили лінійку ефективних продуктів для підтримки та зміцнення здоров'я. Якість препаратів компанії підтверджують:

  • сучасні технології виробництва: ми використовуємо останні досягнення науки та техніки, щоб запропонувати високоефективні та доступні продукти;
  • професійний колектив співробітників. Кожен день ми вивчаємо нові компоненти та їх поєднання, щоб поліпшити діючі продукти та створити нові комбінації;
  • якісна сировинна база. Для створення дієтичних добавок ми використовуємо натуральну сировину та екстракти рослинного походження, амінокислоти, вітаміни, ферменти та інші складові.

Дієвість, ефективність та безпека продукції Еліт-фарм підтверджено сертифікатами ISO 22000: 2005 та ISO 9001: 2008.

Еліт-фарм: здоров'я для кожного

Продукція компанії Еліт-фарм включає препарати, які ефективно працюють у різних напрямках. Використовуючи продукти в якості дієтичних добавок, кожен зможе:

  • зміцнити серцево-судинну систему;
  • підтримати зір;
  • поліпшити пам'ять і мозкову діяльність, захистити від стресів нервову систему;
  • зняти запалення в суглобах та зміцнити кістки;
  • поліпшити імунітет;
  • зробити шкіру більш молодою, а волосся - здоровим.

Контроль якості на кожному етапі виробництва гарантує безпеку продукції Еліт-фарм. Натуральний склад обумовлює мінімум протипоказань, а тому препарати від виробника стануть чудовою можливістю підтримати здоров'я та активність дітей та дорослих.

https://elit-pharm.com.ua/

Отправить:
Теги: Еліт-фарм
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.