RU
Прес-реліз
23.06.2021, 15:15

Електроскутер: основні переваги для міських поїздок

Електроскутер: основні переваги для міських поїздок - Фото

Чому електроскутер популярний в місті?

За останні кілька років популярність електротранспорту помітно зросла. Все частіше на вулицях міста можна зустріти людей, які використовують для пересування електроскутер. Цей простий в управлінні транспортний засіб має масу переваг, особливо для пересування по місту.

Чому електроскутер популярний в місті?

Першою причиною популярності електроскутера є завантаженість на міських дорогах. Щорічно в місті збільшується кількість машин, що ускладнює поїздки по загальноміським дорогам. Це підштовхнуло багатьох мобільних людей на використання альтернативного виду транспорту — електроскутера. На ньому можна легко і маневренно пересуватися в годину пік під час пробок, а також по вузьких вуличках.

Другою причиною затребуваності електротранспорту є перехід на екологічні види енергії і поступова відмова від бензину. Електричний скутер працює від акумулятора і його не потрібно заправляти дорогим бензином. В атмосферу не викидаються шкідливі вихлопні гази, і, отже, цей транспорт не забруднює навколишнє середовище.

Третьою причиною підвищеного попиту на електричний скутер є зручність використання і мобільність. На ньому можна поїхати на навчання або на роботу, на пікнік або за покупками.

Особливості електроскутерів

У електричних скутерів є деякі особливості. Основні з них:

  • максимальна швидкість до 50 км / год;
  • однієї зарядки батареї вистачить приблизно на 120 км;
  • для повного заряду акумулятора необхідно від 6 до 8 год.

Також електроскутер не потребує періодичного техобслуговування, на відміну від автомобілів.

 

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Популярне