Прес-реліз
03.03.2020, 09:50

Ефективний зворотний зв'язок або що таке позитивне «Ні»

Ефективний зворотний зв

Якщо ви керівник, вчитель, батько - так чи інакше ви маєте давати зворотний зв'язок. Як зробити його більш конструктивним - давайте розберемось

Легітимне право надати зворотний зв'язок

Зворотний зв'язок треба давати, якщо ви перебуваєте у верхній позиції - начальника, батька, або як відповідь на певний запит щодо вас. Присутність запиту значить, що кордони людини відкриті, і він готовий сприймати ваші слова. Якщо ж, на вашу думку, запит відсутній  чи ви не є значимою особою для іншого, дотримуйтесь правила: «мовчання - золото».

Виняток становить позитивно безоціночний зворотний зв'язок. Якщо ви бажаєте поділитися захопленням чи подякувати - зробіть це поєднавши вербальне повідомлення з яскравою емоцією. «Красно дякую! Це було неперевершено!» - таке повідомлення доречно, незалежно від вашої ролі, значущості та наявності запиту.

А ось оцінка: «Ви добре підготувалися до виступу» - сприймається дивно, особливо якщо ви не експерт у виступах та  не займаєте позицію зверху. Важливо відчувати різницю у сприйнятті цих слів. Бо, те що каже президент компанії відрізнятиметеся від сказаного вашим підлеглим.

Зворотний зв'язок що має вагу та розвиток може йти тільки від людини, що відповідає двом критеріям. Людина є експертом в області предмету оцінки та зацікавлена у вашому подальшому розвитку. Саме до такого зворотного зв'язку слід прислухатися.

Чому людей відлякує не тільки зворотній зв'язок, а й необхідність чути його і давати.

Кілька причин:

  • Це не частина нашої культури.
  • Нам здається, що інша людина образиться або ж хоче образити нас.
  • Ми не навчені плідному алгоритму «повідомлення і сприйняття зворотного зв'язку».
  • Ми ставимо свою самооцінку в залежність від реакцій іншої людини.

Загальні принципи зворотного зв'язку

Перш ніж надавати зворотний зв'язок, згадайте, що перед вами звичайна, шанована людина, яка здатна сприйняти необхідність змін.

Другий важливий аспект - зрозуміти, заради чого ви збираєтеся надати зворотний зв'язок. Для цього дайте відповідь на питання, чому ви говорите «так»: чи собі, чи  своїм принципам? Опора на міркування чому ви говорите «так», дозволить чітко сформулювати - що саме вам не підходить у конкретній ситуації. Тоді повідомлення «ні» буде значно м'якшим. Ми називаємо це «доставкою позитивного ні» - тобто повідомлення того, що вам не підходить, але з підвищенням ймовірності бути почутим.

Третій принцип - розрізняти особистість і дію. Ви не можете оцінювати людину, а ось його вчинки - можете, звичайно при наявності повноважень або запиту.

Як саме давати зворотний зв'язок, можна дізнатися подивившись відео про п'ять технік з прикладами: https://youtu.be/yPRmRDijwF0 або пройшовши спеціалізований курс https://cantalk.com.ua/peregovorshik/packages/paket-life/.

Автор: Людмила Слободянюк - Керуючий партнер Трансавіа Україна, випускниця Гарвардської програми з переговорів та лідерства

Отправить:
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.