Прес-реліз
14.05.2020, 13:59

Друга хвиля: Тепловізори на варті здоров'я українців

Друга хвиля: Тепловізори на варті здоров

На сьогоднішній день, компанія Pipl.ua - один з лідерів ринку у продажу і інтеграції охоронних систем

Не секрет, що будь-яка вірусна інфекція має тенденцію до повторення, друга хвиля коронавіруса вже прогресує в деяких країнах, а на тлі ослаблення карантинних заходів уникнути її буде дуже складно. Крім того, сам вірус мутує, завдаючи критичної шкоди навіть тим категоріям людей, які раніше переносили його з легкістю - дітям і молоді.

Застерегти поширенню інфекційної хвороби можна декількома відомими способами, найбільш дієвим з яких є режим самоізоляції, але що робити в разі, коли самоізолюватись просто неможливо? Це стосується багатьох великих установ і стратегічних підприємств, для яких зупинка робочого процесу смерті подібна.

Якраз для таких об'єктів і були розроблені тепловізійні технічні пристрої, що стежать за здоров'ям робітників або колективу. Вони здатні миттєво виявити підвищену температуру тіла людини або відсутність маски на обличчі, попереджаючи поширення захворювання або зовсім, не допускати людину на територію об'єкта.

Протягом останніх кількох місяців індустрія тепловізійного охоронного обладнання отримала таке зростання, яке в звичайних умовах зайняло би кілька років. І головними її двигунами стали три компанії - Hikvision, Dahua Technology і ZKTeco, представивши світу камери відеоспостереження, системи контролю доступу, арочні металодетектори та інше обладнання, оснащене не просто температурними датчиками, але справжнім штучним інтелектом.

Де така система безпеки буде незамінною? Перш за все, на об'єктах з підвищеною епідеміологічною небезпекою: аеропорти, вокзали, контрольно-пропускні пункти, торгово-розважальні центри, бізнес-центри та інші громадські місця. Загалом, там, де контролювати людський трафік потрібно особливо ретельно.

Однак, виробники подбали і про менші кейси - завдяки відносно доступній ціні, мінімальним витратам на встановлення і налаштування, а також досить компактним розмірам, таку термоскрінінгову систему зможе дозволити собі практично будь-яка компанія, штат якої перевищує 10-15 чоловік, що становить левову частку всього малого і середнього українського бізнесу.

Яке тепловізійне обладнання вже є доступним до замовлення в Україні? На сьогоднішній день, компанія Pipl.ua - один з лідерів ринку в проектуванні і інтеграції охоронних систем, має в своєму розпорядженні широкий асортимент рішень для здійснення термоскрінінга:

  • Тепловізійні камери відеоспостереження;
  • Термінали систем контролю доступу з розпізнаванням обличчя;
  • Арочні металодетектори з вбудованим тепловізійним обладнанням;
  • Портативні тепловізори;
  • Калібратори, відеореєстратори і аксесуари, необхідні для точної роботи.

Але найважливіше, що Pipl.ua має в своєму розпорядженні необхідну кваліфікацію та ресурси для підготовки рішень "під ключ", причому будь-якого масштабу - від невеликого офісу до великого транспортного вузла.

Якщо ви хочете забезпечити безпеку і здоров'я свого колективу, мінімізувати можливості передачі інфекційних захворювань зараз і в майбутньому - Pipl.ua підготує ідеальне рішення під ваші завдання і бюджет в найкоротші терміни.

Отправить:
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.