RU
Прес-реліз
13.11.2020, 10:35

Доктор Руслан Заболотний радить: як лікувати хронічну тазову біль у чоловіків

Доктор Руслан Заболотний радить: як лікувати хронічну тазову біль у чоловіків - Фото

Радить уролог і засновник "Клініки доктора Заболотного" Руслан Заболотний

Хронічний тазовий біль – це біль у пенісі, яєчках, промежині, внизу живота, в поперековій області у чоловіків без видимої на те причини. І з такою недугою представники сильної статі стикаються всі частіше. Чому болить в тазу і як боротися з недугою, від якого толком немає ліків, розповів уролог і засновник "Клініки доктора Заболотного" Руслан Заболотний https://www.zabolotniy.com.ua/uk/.

Як зрозуміти, що біль перейшла в хронічну стадію

Якщо після 3 місяців больовий синдром не спадає, а очевидної причини болю немає (травма, інфекція і т. Д.), Значить, перед нами складне урологічне розлад – хронічна тазовий біль. Деякі медики називають її хронічним небактеріальним простатитом, хоча прямого зв'язку з простатою немає.

Клінічна картина така: біль і дискомфорт в промежині, області над лобком, пенісі, яєчках. У 50% чоловіків біль з'являється і при еякуляції. Природно страждає потенція, оскільки болять м'язи, суглоби, відчувається втома. Все це може ускладнюватися циститом і порушенням стільця. Біль часто віддає на спину і живіт.

Постійні нездужання і почуття, що зі здоров'ям щось не в порядку змінюють поведінку і психіку чоловіка, погіршують якість його життя. Можуть виникати вторинні депресивні розлади.

Що провокує незрозумілу біль

Основні передумови для появи тазового болю – хронічний простатит і надмірне напруження м'язів – біль у м'язах. Також причиною стають травми міжхребцевих дисків, локальні новоутворення, остеит лобкової кістки – неинфекционное запалення.

Крім широко відомих, причинами болю можуть бути:

  • варикоз вен малого таза;
  • нерегулярний секс;
  • хронічні запальні процеси в організмі;
  • нездорова їжа;
  • аутоімунні реакції.

Як бачимо, важливо визначити причину болю, а потім ліквідувати її вогнище і наслідки.

Як позбутися від хронічного болю в тазу

Таку хворобу складно діагностувати. Лабораторні дослідження часто вже не виявляють жодних відхилень, тому пацієнти змушені кидатися від фахівця до фахівця, щоб визначити причину больового синдрому. 

"Ми проводимо точну безболісну діагностику без уретрального мазка і масажу простати", – відзначає Заболотний. 

В "Клініці доктора Заболотного" пацієнту пропонують 1 з 3 способів лікування, який буде оптимальним для нього:

  • препарати – знеболюючі, протизапальні та інші медикаменти, які допомагають побороти больовий синдром;
  • електромагнітне крісло EMSELLA BTL – метод магнітотерапії ефективний навіть в занедбаному стані. Результат відчутний вже після першого сеансу;
  • УВТ (ударно-хвильова терапія) за допомогою обладнання Storz Medical. Терапія прибирає дискомфорт, нормалізує приплив крові і циркуляцію лімфи. Ударна хвиля розбиває тригерні точки – вогнище напруги в м'язі, які є джерелом болю.

Саме УВТ-терапію сьогодні вважають успішним методом позбавлення від хронічного болю в області тазу. Досить кількох процедур, щоб повністю позбутися від больових відчуттів, які заважають нормально жити. 

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Популярне