Прес-реліз
27.04.2020, 12:18

Добре бути здоровим! Як і де в Києві піклуватися про найголовніше - здоров'я!

Добре бути здоровим! Як і де в Києві піклуватися про найголовніше - здоров

У медичному центрі R + Medical Network для кожного пацієнта створені максимально комфортні умови з турботою про кожного клієнта

На сьогоднішній день тема здоров'я як ніколи актуальна. Статистика говорить про те, що профілактичні планові відвідування лікаря здатні істотно запобігти розвитку багатьох захворювань.

Підтримка здорового способу життя це: фізична активність, правильне харчування, своєчасний режим дня, позбавлення від шкідливих звичок і придбання корисних, контроль і своєчасні відвідування лікарів з метою профілактики, особливо в період карантину.

У медичному центрі R + Medical Network для кожного пацієнта створені максимально комфортні умови з турботою про кожного клієнта з метою надати допомогу різнопланових фахівців, виходячи з того, яку саме проблему необхідно вирішити.

Медичний центр повністю облаштован для людей з обмеженими можливостями. Є пандуси, обладнані туалети, кнопки в ліфті з шрифтом Брайля і багато деталей, які роблять візит людини з обмеженими можливостями в клініку комфортним і безперешкодним.

Переваги медичного центру R + Medical Network:

Пацієнтоорієнтованість, як основна мета медичного центру, це не єдина перевага R + Medical Network. Серед переваг клініки також:

  • нове сучасне обладнання;
  • високий рівень медичного обслуговування;
  • індивідуальний підхід до кожного пацієнта;
  • експертність і професіоналізм лікарів;
  • ефективні рішення лікування і профілактика захворювань

Напрямки медичного центру R + Medical Network:

У медичному центрі забезпечують всі умови для здачі аналізів і постановки максимально вірного діагнозу. Тут кожен отримає консультацію як дорослого, так і дитячого лікаря різних напрямків, а також зможе пройти КТ, ЕКГ, УЗД, ендоскопію, рентгенографію, мамографію і т. д.

У період карантину медичний центр організував онлайн консультації фахівців.

Відділення гінекології в медичному центрі R + Medical Network представлено висококваліфікованими фахівцями та сучасним обладнанням. Не дивлячись на введені карантинні заходи, тут ви можете стати на облік по веденню вагітності.

Обстеження з використанням сучасних клінічних, функціональних і лабораторних методів дозволить акушерам-гінекологам спільно з профільними фахівцями скласти для кожної пацієнтки індивідуальний план ведення, оптимально підготувати до пологів і завершити вагітність народженням здорової дитини.

У медичному центрі передбачена вакцинація дорослих та дітей. Згідно з рекомендаціями МОЗ України не варто переривати планові вакцинації на період карантину.

Відділення педіатрії працює в штатному режимі, і доктора ведуть прийоми дітей від самого народження.

Отправить:
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Популярне