RU
Прес-реліз
17.06.2020, 12:14

Дивитися онлайн ТБ на Ланет.TV. Українське телебачення онлайн

Дивитися онлайн ТБ на Ланет.TV. Українське телебачення онлайн - Фото

Час відіслати в минуле архаїчні антени, супутники та паперові програми ТБ. Тепер є легальний і вигідний спосіб дивитися ТБ онлайн - Ланет.TV!

Як приємно, після робочого дня, влаштуватися з чашкою ароматного чаю за переглядом улюблених ТВ каналів. Але все може затьмарити банальний пропуск початку трансляції. Або у вас не було ТВ програми, вас сьогодні затримали на роботі.

Такий оказії точно не сталося б, якщо б ви дивилися канали онлайн з Ланет.TV. Адже одним з головних переваг ТБ онлайн бути можливість дивитися канали онлайн, ставити прямий ефір на паузу до 2-х годин і перемотувати його.

Окрім цього, Ланет.TV має ще ряд значущих переваг:

  1. ТВ програма на два тижні вперед (вам більше не потрібно купувати телепрограму на паперовому носії);
  2. Можливість дивитися ТБ онлайн з будь-якого пристрою та на декількох екранах одночасно;
  3. Бонусна програма (наприклад, за додавання першої платіжної картки ви отримуєте +55 грн на основний рахунок);
  4. Клієнтська підтримка, розіграші з великими призами в соціальних мережах сервісу;
  5. Перегляд понад 100 каналів онлайн в HD-якості тощо.

Щоб оцінити всі перераховані вище переваги, ми пропонуємо вам скористатися промокодом tvpause. Активувавши його в особистому кабінеті в сервісі Ланет.TV, ви отримаєте 50 грн на основний рахунок і 50 грн на бонусний рахунок. Суми цих коштів достатньо для замовлення пакету /CORE на 5 тижнів. Поспішайте, адже промокод надається тільки до 01.07.2020.

Як дивитися ТБ через Інтернет?

Телебачення онлайн тепер стало більш доступним і легким у встановленні. Підключення займе у вас не більше 5 хвилин. До того ж, щоб дивитися телевізор онлайн, не потрібно викликати майстра та купувати ресивери та антени, все що вам потрібно — стабільний Інтернет і смарт-пристрій. Скачайте та встановіть будь-який сервіс для перегляду онлайн ТБ, зареєструйтесь і підв'яжіть карту для оплати. І все — інтернет ТБ доступне для вас 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Тепер вся ТВ програма доступна вам лише за одним натисканням кнопки на пульті!

Багатьох користувачів підкорює простота і зручність інтернет-телебачення. За статистичними даними кожен 3-й українець вже дивиться онлайн улюблені шоу, передачі, фільми та серіали. І з кожним місяцем ця цифра буде тільки зростати, адже технології не стоять на місці й функціонал багатьох сервісів онлайн-телебачення розширюється. А дивитися онлайн СТБ, Новий канал, Інтер, 1+1, ICTV, М1, М2, Ентер-фільм, 2+2, НЛО TV та інші з Ланет.TV в рази вигідніше та зручніше!

 

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Теги: Ланет.TV
Популярне