RU
Прес-реліз
04.06.2020, 15:19

Дилери Steko виходять в онлайн. Сергій Положай анонсував програму навчання

Дилери Steko виходять в онлайн. Сергій Положай анонсував програму навчання - Фото

Виробник вікон Steko відібрав найперспективніших дилерів і переводить їх на роботу онлайн

Найбільший виробник вікон в Україні Steko в період літнього спаду епідемії коронавируса запустив програму навчання для дилерів. Мета виробника - якомога швидше перевести всіх дилерів на онлайн-роботу. З 3500 партнерів перший етап навчання зараз проходять 125 територіальних дилерів. Компанія Steko вже витратила на перший етап навчання понад 300 тис. гривень, він триватиме 1,5 місяці. Навчання всій мережі дилерів може скласти 7,5 млн гривень. У Steko вважають, що ці інвестиції себе швидко окуплять.   

Незважаючи на те, що дилери є самостійними підприємцями і можуть самі приймати рішення про канали продажів, деякі виробники активно стимулюють їхній перехід в онлайн. Так, виробник вікон Steko відібрав найперспективніших дилерів і переводить їх на роботу онлайн.

«З 3500 дилерів ми відібрали для себе найбільш перспективних, які працюють тільки з нашим заводом і продають тільки нашу продукцію. Саме їх - 125 дилерів - ми в першу чергу запросили на перший етап навчання з онлайн-продажів. Вони надійні, перевірені і розташовані по всій країні», - коментує рішення засновник Steko Сергій Положай.

Навчання у Steko дилери проходять 2 рази на тиждень. Разом зі 125-ю територіальними дилерами, проходять навчання і один кращий дилер, якого самостійно відібрав територіальний представник. Навчання проводять спеціальні агентства з Києва, які створили для дилерів особисті кабінети, де і втілюється навчання.

Крім оплати за процес підвищення кваліфікації (навчання), компанія Steko виділила бюджет безпосередньо на проведення рекламних кампаній для кожного дилера. За словами Сергія, рекламний кабінет поповнено на 2500 гривень, так що сумарні витрати на просування, не рахуючи організаційних, становлять понад 300 тисяч гривень.

«Витрати виправдані, адже все зроблено для того, щоб вже у найближчі дні дилери стали отримувати заявки на продаж вікон через інтернет», - коментує Сергій Положай.

В цілому, навчання триває півтора місяці, але навички дилери можуть застосовувати відразу, після кожного заняття. Надалі, навчання буде проводитися з іншими дилерами поетапно: кожен новий місяць будуть залучатися додатково 125 дилерів. В цілому витрати на навчання всієї мережі дилерів можуть скласти близько 7,5 млн гривень. Чи будуть проходити навчання всі дилери Steko без винятку, поки невідомо. Навчання проходить повністю за рахунок Steko. «Я хочу, щоб наші дилери виглядали і працювали краще, ніж дилери інших заводів», - говорить засновник Steko.

Критерії відбору для навчання прості: кожен авторизований дилер, який хоче пройти навчання, повинен мати сторінку в Інтернеті з доменом steko.online, а також створити сторінку в Фейсбук, торгувати продукцією Steko і неухильно дотримуватися рекомендованих роздрібних цін.

«Ми плануємо зростання продажів онлайн. Зростання заявок ми будемо контролювати через ip-телефонію, кількість відпрацьованих заявок і оплачених рахунків. І самі будемо відстежувати результати рекламної кампанії дилера. А то що раніше він продавав через сарафанне радіо, офлайн акції або рекомендації - їх він і далі може використовувати. Звичайно, пандемія буде не щороку. Але сезонний грип і зниження активності бувають постійно, так що зараз ми не просто кризово реагуємо, а робимо заділ на майбутнє. У 2020 році клеїти оголошення і давати рекламу в газеті вже не сучасно, в Інтернеті набагато більше цільових клієнтів », - коментує Сергій Положай.

Виданню «Ліга» відомо, що раніше компанія Steko на тлі пандемії запропонувала своїм покупцям безкоштовне страхування здоров’я строком на 1 місяць у разі придбання їхньої продукції, а два роки тому запустила продаж вікон зі спеціальними антибактеріальними ручками. 

Для довідки:

Компанія Steko заснована в 2006 році. Сумарна площа заводів компанії - більше 10 000 м2,, а продуктивність на добу - до 5000 віконних конструкцій. У бренда три власних заводи на території України (два - в Дніпрі, один - у Львові). З дня заснування компанія Steko виготовила понад 5 млн вікон. Компанія має в своєму розпорядженні найбільшу дилерську мережу в країні - більше 3000 дилерів. Команда налічує понад 1200 співробітників. Продукція компанії має європейський сертифікат відповідності характеристик і якості CE, сертифікат ISO 14001, ISO 9001, державний сертифікат якості (трилисник) і знак екологічного маркування «Зелений Журавлик».  

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Теги: Steko
Популярне