RU
Прес-реліз
17.04.2020, 09:00

Діджитал-агентство Ланет CLICK: розвиток вашого бізнесу в мережі Інтернет

Діджитал-агентство Ланет CLICK: розвиток вашого бізнесу в мережі Інтернет - Фото

Повний цикл реалізації проєкту пропонує агентство інтернет-маркетингу Ланет CLICK

Команда спеціалістів діджитал-агентства пропонує професійний супровід для бізнесу, що прагне вийти на якісно новий рівень, й розробляє індивідуальні рішення для кожного клієнта задля максимально ефективного просування в мережі.

У сучасному діджитал-світі важливість присутності бренду в мережі Інтернет набуває все більшої актуальності. З огляду на це, дедалі більше власників бізнесу намагається заявити про себе в соціальних мережах, презентувати сайт, який точно запам’ятається потенційному клієнту, й знайти найбільш дієвий тип реклами для свого бізнесу. Часто для реалізації цих завдань залучають різнопрофільні агентства, кожне з яких відповідає за окремий комплекс дій, спрямований на просування в Інтернеті. Для максимально ефективного просування, однак, важливо розробляти й втілювати комплексне індивідуальне рішення. Це не лише покращить кінцевий результат, але й значно зменшить бюджет на рекламу.

Повний цикл реалізації проєкту пропонує агентство інтернет-маркетингу Ланет CLICK. Це діджитал агентство, в якому об’єднано найкращих фахівців, що надають послуги SEO-оптимізації, SMM-просування, PPC-реклами, email-маркетингу та веб-аналітики. Ланет CLICK — це досвідчена команда з чітко побудованими внутрішніми процесами, для якої важливо досягти цілі замовника.

Агентство надає послугу SEO просування в Києві та інших містах України. Ефективна SEO оптимізація сайту необхідна для бізнесу, який прагне потрапити  в ТОП-результатів пошуку, адже чим вищі позиції домену, тим більше довіри  викликає сайт у потенційного покупця. SEO-спеціаліст проводить аудит сайту, перевіряє сайт на помилки й складає технічне завдання для їхнього усунення. Поверхневий аналіз бізнесу можна провести самостійно, однак, щоб досягти бажаних результатів рекомендується замовити SEO аудит у спеціаліста.  Професійна пошукова оптимізація веб-сайтів покращить такі показники як: трафік, конверсія, кількість покупців чи клієнтів вашого бізнесу.

Якщо ж ви розвиваєте інтернет-магазин з нуля, або ж показник продажів відрізняється від бажаного, діджитал-агентство Ланет CLICK пропонує для вас ефективне рішення — просування інтернет магазину в мережі. Важливо розуміти, що просування корпоративних сайтів та інтернет-магазинів відрізняється. Існує декілька методів розкрутки інтернет-магазину й важливо обрати саме той, який буде ефективним для товарів чи послуг, пропонованих на сайті.

Спеціалісти діджитал агентства запевняють, що найкраща реклама для інтернет-магазину не та, яка найдорожча, а та, яка принесе найбільше продажів, а отже, буде найбільш ефективною.

З питань вартості послуг звертайтеся за номером телефону +38 (044) 225-19-00 або пишіть нам: [email protected]! Ми на зв’язку!

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Теги: Ланет CLICK
Популярне