RU
Прес-реліз
16.09.2020, 15:08

Демонополізація спиртової галузі – на продаж виставлено перший завод

Демонополізація спиртової галузі – на продаж виставлено перший завод - Фото

Стартова ціна об’єкту приватизації - 49 565 714,63 грн. Торги заплановано на 15 жовтня

Регіональне відділення Фонду держмайна України по Вінницькій та Хмельницькій областях опублікувало повідомлення про продаж на електронному аукціоні першого спиртзаводу. Це –  Немирівське місце провадження діяльності та зберігання спирту ДП «Укрспирт», що  у Вінницькій області.

Стартова ціна об’єкту приватизації - 49 565 714,63 грн. Для того, щоб ознайомитися із деталями лота та подати свою пропозицію на торги, учасники матимуть майже місяць. Торги заплановано на 15 жовтня.

«Ми вчергове підтверджуємо, що є лідерами у малій приватизації. Перший спиртзавод на продаж виставили саме через майданчик Української універсальної біржі. Тож запрошуємо усіх бажаючих ознайомитися із об’єктом приватизації. Хто ж вирішить «поборотися» за спиртзавод, наші менеджери допоможуть повноцінно підготуватися до торгів, як тільки-но розпочнеться період подачі пропозицій. Це перший об’єкт галузі, який виставили на приватизацію, тож конкуренція обіцяє бути неабиякою. А наші кваліфіковані консультації допоможуть учасникам впевнено крокувати до перемоги», - коментує директор Української універсальної біржі Сергій Гладкий.    

Нагадаємо, що закон про демонополізацію спиртової галузі був розробленй та ухвалений наприкінці 2019 року. А вже з липня 2020 року в Україні приватні підприємства можуть отримати ліцензію на виробництво спирту. 

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Популярне