RU
Прес-реліз
31.07.2020, 17:49

Де вигідно купити побутову техніку для дому?

Де вигідно купити побутову техніку для дому? - Фото

Інтернет-магазин Домкомфорт хоче зробити сучасну побутову техніку доступною кожному

Купівля побутової техніки - непросте завдання. Складність полягає не тільки у виборі, але і в вартості. Часто на новинку немає грошей, а без неї обійтися ніяк не можна. Але в будь-який момент можна замовити її в інтернет-магазині Домкомфорт.


Купівля товарів без фінансового навантаження

Тим, хто бажає придбати пральну машину з новими функціями, новенький телефон або смарт-телевізор зовсім не обов'язково відкладати їх купівлю на невизначений термін. Будь-яку домашню техніку можна отримати вже зараз, практично не відчувши фінансового навантаження.

Для цього достатньо оформити розстрочку на обраний товар. Так можна не просто купити одиницю товару, а обставити всю квартиру за останньою модою. Наприклад, щомісячна плата за телевізор становитиме всього кілька сотень гривень (в залежності від моделі). Це практично невідчутно, так як подібна сума витрачатися щодня.

Відвідувачам інтернет-магазину Домкомфорт доступний величезний вибір товарів:

● електрочайники;

● плити;

● комп'ютери і ноутбуки;

● планшети і смартфони;

● кухонне обладнання;

● холодильники і багато іншого.

Все це доступно в розстрочку за особливими умовами, які не пропонує більше ніхто.

Особливості та переваги інтернет-магазину Домкомфорт

Інтернет-магазин хоче зробити сучасну побутову техніку доступною кожному. Навіть студент, який знімає квартиру або живе в гуртожитку, зможе купити холодильник, пральну машину чи техніку, гаджет або меблі.

Розстрочка оформляється на рік, півтора чи два, через що сума щомісячної оплати практично не відчувається. Навіть якщо відразу немає грошей на покупку, товар можна замовити і внести перший внесок через 30 днів. При цьому покупка буде доставлена ​​за вказаною адресою абсолютно безкоштовно.

Наступна особливість - довідка про платоспроможність не потрібна. Потрібно лише бути 18-річним, паспорт та ідентифікаційний номер, щоб оформити замовлення. Техніка для дому стала набагато доступніше: Домкомфорт турбується, щоб життя кожного жителя України стала зручнішою.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Популярне