Прес-реліз
21.08.2020, 10:48

Де в Україні купити касову стрічку оптом?

Де в Україні купити касову стрічку оптом? - Фото

В інтернет-магазині «Офіс-менеджер» доступна до замовлення касова стрічка оптом в Україні

Робота контрольно-касової машини, фіскального реєстратора, POS-термінала або чекового принтера неможлива без основного витратного матеріалу — спеціального паперу з термошаром. В інтернет-магазині «Офіс-менеджер» доступна до замовлення касова стрічка оптом в Україні — це відмінна можливість придбати необхідний запас на спеціальних умовах.

Види стрічок для касового апарату

Папір, призначений для друку фіскальних документів, випускається в рулонах різного розміру й ширини. Принцип друку наступний: термошар нагрівається під впливом термоголовки принтера, після чого на ньому проявляється необхідна інформація. Тип витратних матеріалів підбирається в залежності від експлуатаційних характеристик встановленого обладнання:

  • Термострічка — найпоширеніший варіант. Являє собою основу з особливим шаром, який нагрівається при зіткненні з термоголовкою. Завдяки відсутності паперового пилу цей тип касових стрічок не порушує роботу обладнання, при цьому вдається забезпечити майже безшумний швидкий друк.

  • Одношарова — тонкий офсетний папір, ширина якого варіюється від 37 до 76 мм. Впізнати й відрізнити таку стрічку від аналогів легко — про завершення рулону сигналізує яскрава смуга, яка «прикрашає» останні 5 метрів цього витратного матеріалу.

  • Багатошарова — ідентична попередньому типу стрічок, але складається з двох паперових шарів. Такий варіант зручний для звітності та контролю проведених розрахункових операцій — у процесі друку матеріал розділяється на два окремих чека, один з яких буде вручено покупцеві, а другий залишиться в апараті.

 Чекова стрічка

Існує також капілярний варіант, який за форматом ідентичний багатошарової стрічці — він також складається з двох шарів. Але друк проводиться за рахунок механічного впливу, а тому спектр застосування цього виробу істотно обмежений. Він підходить виключно для установки в матричних принтерах і представлений у розмірах: 44, 57, 76 мм.

Вибір касової термострічки

Щоб підібрати відповідний матеріал, потрібно уважно вивчити характеристики обладнання, для якого він призначений. В інструкції касового апарата, POS-термінала вказані необхідні характеристики термострічки. Спеціаліст підбере відповідний тип витратних матеріалів, орієнтуючись на наступні параметри:

  • щільність паперу;

  • розмір (довжина й ширина); 

  • розмір втулки.

Основний критерій вибору — висока якість. Заощадити значну суму можна за рахунок оптової купівлі, підібравши в каталозі товари з необхідними характеристиками. Фахівці зможуть детально відповісти на всі питання та нададуть детальну інформацію про ціни й терміни доставки.

Касова стрічка оптом в Україні

 

Отправить:
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Популярне