RU
Прес-реліз
21.10.2020, 11:17

Де купити земельну ділянку. Поради агентства CorpEstate

Де купити земельну ділянку. Поради агентства CorpEstate - Фото

Агентство нерухомості CorpEstate виставило на продаж ділянка в Кривому Розі площею 20 га

Ділянка знаходиться на в'їзді до Кривого Рогу, в безпосередній близькості до траси Н-11 (Дніпро-Софіївка-Кривий Ріг-Миколаїв) та має свій заїзд з дороги. Геопозіція ділянки – 47.9363641 33.4894609

Крім того, поруч проходить залізниця, поблизу тупикова гілка станції Кривий Ріг. Плюсом є відсутність промислових об'єктів в безпосередній близькості від ділянки.

Нагадаємо, що в останні роки набирає популярності будівництво нерухомості всіх типів за межею житлових масивів. Це може бути гіпермаркет, або житловий комплекс, в залежності від планів забудовника.

Особливою популярністю користується будівництво гіпермаркетів. Їх очевидна перевага – можливість всією сім'єю провести цілий день в різних магазинах, зонах розваг і фуд-кортах.

Прикладом може служити Польща, де мережі гіпермаркетів M1 Krakow, Galeria Bronowice завоювали популярність у населення.

При цьому важливо не тільки розробити план будівництва, але і знайти відповідну земельну ділянку під забудову. У цьому питанні допоможе професійне агентство нерухомості.

Агентство нерухомості CorpEstate надає земельні ділянки під будівництво сонячних електростанцій (СЕС), фермерських господарств, заводів і т.д.

Ділянки готові до зведення різних об'єктів – і забудовнику не доведеться ламати голову над додатковими питаннями, пов'язаними із землевідведенням.

Звернувшись в агентство CorpEstate, потенційний забудовник може бути впевнений в тому, що набуває легальний ділянку, на якому може хоч завтра починати будівництво.

Ріелторська компания "CORP ESTATE"
Дмитро +38(073)878-88-98
Сайт: corp.estate

 

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Популярне