RU
Прес-реліз
10.11.2020, 12:06

Де і що купувати у Чорну п'ятницю 2020

Де і що купувати у Чорну п

Цього року офіційний старт Black Friday — 27 листопада, але в багатьох інтернет-магазинах знижки почнуть діяти ще 23 числа

Black Friday охоплює майже весь світ. Розпродаж зародилася в Америці, але давно і успішно проводиться в Україні. Дата початку акції змінюється щороку — вона випадає на останню п'ятницю листопада. В цьому році офіційний старт розпродажу — 27 листопада, але в багатьох інтернет-магазинах знижки почнуть діяти ще 23 числа.

Чорна п'ятниця 2020 року — найпопулярніші товари

Як мінімум три останні роки найбільш затребуваними виявляються дві ніші — побутової техніки та електроніки. Це товари високого попиту, на які в звичайні дні ціни змінюються від середнього до преміального сегменту. Під час розпродажу знижки досягають 70%, що і провокує колосальний попит.

У Black Friday 2020 прогнозують популярність таких груп товарів:

  • Смартфони і аксесуари до них. Найнижчі ціни будуть на минулорічні моделі мідл-сегмента, але моделі 2020 року теж можна буде забрати за акційною ціною.
  • Ноутбуки та ультрабуки. Акція торкнеться всіх категорій пристроїв — базові моделі, робочі, ігрові та мультимедійні. 
  • Холодильники. Стильні та функціональні двокамерні агрегати з No-Frost системою і додатковими опціями, наприклад льдогенератора. 
  • Духові шафи. У магазинах техніки і електроніки можна буде купити електричні духові шафи зі знижкою мінімум в 30%. 

На які саме товари будуть поширюватися акційні ціни можна дізнатися в інтернет-магазинах побутової техніки. Перед початком Блекфрайдей рітейлери публікують детальну інформацію про умови проведення акції. Щоб першими дізнатися про найспекотніші знижки, рекомендуємо підписатися на e-mail розсилку від великих торгових мереж.

Які магазини запропонують низькі ціни на побутову техніку та електроніку

В акції беруть участь багато рітейлерів. Число магазинів, які влаштовують розпродаж, зростає щорічно, але не всі продавці ведуть чесну гру. Щоб отримати той товар, на який розраховуйте, робіть замовлення в популярних мережевих магазинах.

В Україні один з найбільш надійних продавців техніки і електроніки — Фокстрот. Магазин щороку бере участь у розпродажі і вже заявив, що на Чорну п'ятницю 2020 встановить знижки в 30-70%.

Великі мережеві магазини працюють офіційно, тобто за ліцензією. Такий підхід захищає від покупки підроблених товарів.

Ще один привід співпрацювати з популярними рітейлерами — додаткові бонуси. Крім стандартних знижок на Блек Фрайдей вони нараховують кешбек, оплачують доставку при покупці на великі суми і навіть пропонують вигідні програми кредитування.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить: