Прес-реліз
17.04.2020, 10:00

Credit Kasa передала «Життєлюбу» 1000 продуктових наборів для пенсіонерів

Credit Kasa передала «Життєлюбу» 1000 продуктових наборів для пенсіонерів - Фото

Також представники Кредит Каси закликали й інших учасників фінансового ринку приєднатися до акції Життєлюбу та інших благодійних проектів

Компанія «УкрКредитФінанс‎» (ТМ Credit Kasa) передала благодійному фонду «Життєлюб» кошти на закупівлю 1000 продуктових наборів для літніх людей.

«Ми хочемо підтримати найбільш вразливу частину нашого суспільства — пенсіонерів. Сьогодні вони перші у зоні ризику. Кожен похід в магазин для них потенційно небезпечний. Наша мета — захистити їх, тому ми приєдналися до акції Життєлюбу», —  зазначили в компанії.

Також представники Кредит Каси закликали й інших учасників фінансового ринку приєднатися до акції Життєлюбу та інших благодійних проектів. 

Тим часом, у благодійному фонді розповіли, що продуктові набори роз'їдуться по всій Україні: спочатку вони потраплять до територіальних центрів соціальної допомоги, а звідти кур'єри Нової Пошти доставлять їх тим, хто потребує в них перш за все.

Соціальний продуктовий набір складається з 9 позицій: гречка, макарони, рис, цукор, пшенична крупа, свинина тушкованка, соняшникова олія, вафлі й туалетний папір.

Credit Kasa — бренд ТОВ «УкрКредитФінанс». Компанія видає онлайн-кредити на карту. Працює в Україні з 2013 року. За цей час послугами Кредит Каси скористалися майже 1 млн осіб.

Отправить:
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Популярне