RU
Прес-реліз
07.04.2021, 10:30

Cityhost став партнером Дія.Бізнес і надає знижку 30% на свої послуги

Cityhost став партнером Дія.Бізнес і надає знижку 30% на свої послуги - Фото

Знижку можна отримати за промокодом: DIIA-BUSINESS

Український хостинг-провайдер Cityhost.ua оголосив про початок партнерства з порталом Міністерства цифрової трансформації України Дія.Бізнес. В рамках підтримки українських підприємців, провайдер надає 30% знижку на замовлення хостингу або оренду віртуальних серверів. Відповідна пропозиція розміщенні на порталі у розділі "пропозиції партнерів". Знижку можна отримати за промокодом: DIIA-BUSINESS.

Більше 15 років ми допомагаємо клієнтам заробляти більше, розміщуючи інтернет сайти та реєструючи доменні імена для них. За допомогою наших послуг, користувачі можуть перенести свій бізнес в онлайн, що є особливо актуальним під час пандемії коронавірусної інфекції та локдауну. У час коли підприємці вимушено зачинили свої фізичні точки продажів, перехід в онлайн може стати в нагоді. Скориставшись партнерською знижкою, підприємці можуть зекономити до 5800 гривень на рік.

Зазначив директор з маркетингу Cityhost.ua Олег Рівтін

Що таке хостинг?

Хостинг сайту – це послуга з розміщення файлів сайту на сервері провайдера. Такі сервери встановлюються у спеціальних Дата-центрах. До них підключені швидкісні канали Інтернет. Фактично саме хостинг відповідає за "транслювання" сайту в мережу і завантажує його для користувачів. Найрозповсюдженими є такі види хостингу:

 1. Віртуальний хостинг.
 2. Оренда віртуального серверу (VDS).
 3. Оренда фізичного серверу.

Усі вказані типи відрізняються способом взаємодії між клієнтом та провайдером, характеристиками та доступними ресурсами. Для переважної більшості сайтів в мережі достатньо простого віртуального хостингу.

Щоб використовувати звичайний віртуальний хостинг не потрібно володіти навичками програмування чи системного адміністрування. Взаємодія між клієнтом та провайдером відбувається через панель керування, а відповідальність за технічне оснащення серверів лежить на провайдерах.

Тарифи віртуального хостинга від Cityhost.ua включають в себе:

 • конструктор сайтів;
 • безкоштовний домен;
 • захист від ddos-атак та вірусів;
 • ssl-сертифікат;
 • цілодобову технічну підтримку;
 • автоматичне встановлення популярних CMS (систем керування контентом).

Вартість послуги може бути різною в залежності від тарифу. Мінімальний включає в себе 5000 мегабайт дискового простору і вартує від 63 гривень на місяць.

Що таке віртуальний сервер?

Віртуальний виділений сервер (VDS) – ще один з видів хостингу. Він передбачає надання клієнту в оренду частини фізичного серверу з відповідними тарифу ресурсами. Віртуальні сервери створюються шляхом програмної або апаратної віртуалізації. Вказана послуга відрізняється від віртуального хостингу збільшеними ресурсами, можливістю встановлення специфічного програмного забезпечення та більш гнучкими налаштуваннями. Використовується найчастіше для ресурсоємних сайтів та інтернет-проєктів.

Тарифи оренди віртуальних серверів від Cityhost.ua включають в себе:

 • можливість вибору ОС: Linux та Windows системи;
 • можливість вибору віртуалізації: KVM та OpenVZ;
 • можливість вибору країни розміщення серверу: Україна та Німеччина;
 • 50 гігабайт додаткового простору для резервного копіювання;
 • виділену IP-адресу;
 • цілодобову технічну підтримку;

Про хостинг-провайдера Cityhost.ua

Cityhost.ua – український хостинг-провайдер та офіційний реєстратор доменних імен. Компанія заснована у 2005 році. Входить до ТОП-10 провайдерів за версією порталу IT рейтинг України. Замовити послуги можна на сайті: https://cityhost.ua. Щоб скористатись спеціальною пропозицією потрібно вказати промокод: DIIA-BUSINESS під час оформлення послуги.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Популярне