RU
Прес-реліз
17.11.2020, 10:00

Чорна п'ятниця 2020: що від неї очікувати під час карантину

Чорна п

Пандемія вносить свої корективи в усі сфери життя, що ж вона буде означати для марафону знижок і розпродажів?

Початок листопадового сезону знижок традиційно є однією з найочікуваніших торгових подій року, але на цей раз Чорна п'ятниця не буде схожою на жодну з попередніх. Пандемія вносить свої корективи в усі сфери життя, що ж вона буде означати для марафону знижок і розпродажів?

Що таке чорна п'ятниця?

Традиційна вже в Україні Чорна п'ятниця – це щорічний марафон розпродажів, що проводиться в кінці листопада. У США цей день знаменує початок сезону різдвяних покупок і вважається найбільшим торговим святом року. Існує кілька версій походження назви, але всі вони пов'язані з небувалою кількістю покупців в цей день, настільки великою, що кожного разу відбувалися зіткнення і затори на дорогах, величезні черги і сутички мисливців за знижками. При цьому вигода від такого дня була обопільною – покупці економили, а продавці отримували величезний виторг в один день.

Коли наступить Чорна п'ятниця 2020?

За американською традицією Black Friday настає наступного дня після Дня подяки. Цього року Чорна п'ятниця припадає на 27 листопада. Але багато магазинів в умовах карантину збільшили тривалість акційних пропозицій, щоб процес покупок був максимально зручним і безпечним. Наприклад, інтернет-магазин ROZETKA стартував Свято шопінгу 11 листопада і не планує зупинятися – марафон різних знижок триватиме весь листопад.

Що купувати в Чорну п'ятницю? 

Традиційно Чорна п'ятниця вважалася початком полювання за різдвяними подарунками. Щоб вигідно купити дорогий презент, потрібно було подбати про це заздалегідь – обрати магазин, зайняти чергу напередодні та встигнути схопити річ першим після відкриття дверей. Зараз такі екстремальні покупки, звичайно, ніхто не робить, в інтернет-магазині достатньо кілька кліків мишкою, і товар вже у дорозі до вас. Але вигідні пропозиції все ж обмежені кількістю товарів у наявності. Тому такі популярні товари, як смартфони або ігрові приставки, розкуповуються в лічені години. Також традиційно в рейтингах найбільш частих покупок з'являються телевізори, ноутбуки, різна комп'ютерна периферія та розумні гаджети. Трохи меншу, але значну частину покупок в Чорну п'ятницю складають ювелірні прикраси і парфумерія. Ну, і оскільки новорічне застілля не за горами, в Україні часто починають готуватися до нього заздалегідь, купуючи запаси продуктів і напої.

 

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Теги: Black Friday
Популярне