Прес-реліз
12.02.2020, 15:49

Чому треба відвідати FinAdTech 2020?

Чому треба відвідати FinAdTech 2020? - Фото

Finadtech - це безперервні можливості для нетворкінгу

На правах спонсорства

Finadtech - конференція для провідних вебмайстрів і рекламодавців в області фінансової лідогенераціі і Фінтех. Ми з успіхом провели вже 6 заходів в різних країнах Європи: Іспанії, Росії, Естонії, Польщі та Україні. Наші конференції готові представити Вам найсучасніші тенденції ринку, а також розкрити інсайди від провідних експертів лідогенераціі і партнерського маркетингу. Організатор конференцій FinAdTech - найбільша в Росії і СНД фінансова партнерська мережа Leadgid.

Чому варто відвідати FinAdTech Kyiv 2020?

- міжнародна конференція проходить кілька разів на рік у столицях великих європейських ринків на кращих майданчиках: Hyatt, Four Seasons, Hilton, Intercontinental

- збирає провідних представників фінансової сфери: банки, МФО, Фінтех-компанії, великих вебмайстрів та перспективні стартапи.

- провідні світові бренди: Google, Yandex, Facebook, ID Finance, PWC, CreamFinance, Loando, Financer, Multilogin, Nethone і інші.

- формат конференції передбачає насичену програму виступів і круглих столів, нетворкінг біля стендів компаній-експонентів, а також запальне afterparty

- програмний комітет ретельно відбирає доповіді, з огляду на сучасні тенденції ринку фінансів і запити наших учасників, щоб максимально охопити найбільш хвилюючі та актуальні теми

 

09:30 - 10.00

КАВА БРЕЙК

10.00 - 13.00

ФІНАНСОВИЙ МАРКЕТИНГ МАЙБУТНЬОГО: ТРЕНДИ, ОГЛЯД ТЕНДЕНЦІЙ РОЗВИТКУ В СВІТІ І В УКРАЇНІ

 

Яким буде фінансовий маркетинг?

Світові тенденції і огляд глобального ринку від експертів. Тренди і прогнози Fintech в Україні.

13.00 - 14.00

ОБІД

14.00 - 16.00

НОВИНИ РИНКУ ЕЛЕКТРОННИХ ФІНАНСІВ

 

Які стратегії просування фінансових продуктів вибирають сьогоднішні ключові гравці ринку?

Які інструменти будуть затребувані? Кейси і доповіді від учасників ринку.

16:00 - 16:30

КАВА БРЕЙК

16:30 - 18:30

РОЗБІР КРАЩИХ КЕЙСІВ І ПРАКТИК

 

Реальні кейси із залучення трафіку на фінансові продукти від лідерів ринку. Нові інструменти і підходи.

20:00 - 23.00

AFTERPARTY

Finadtech - це безперервні можливості для нетворкінгу. Обговорити важливі робочі питання, укласти угоду, знайти нових партнерів можна на preparty, під час перерв на каву-брейки і обід, біля стендів компаній-експонентів, а також на afterparty.

Конференція Finadtech славиться своїми крутими afterparty all inclusive. Це відмінна можливість для нетворкінгу в комфортній розслаблюючій атмосфері. Ми приділяємо особливу увагу організації вечірок, вибору алкогольних напоїв і закусок. Наші afterparty завжди проходять в самих популярних столичних клубах зі стильним інтер'єром і приємною атмосферою. Комфортні зони для відпочинку, безлімітний бар і, звичайно, найактуальніші сети від модних діджеїв - все це завжди чекає вас на afterparty Finadtech.

https://2020kyiv.finadtech.com/ua?utm_source=liganet&utm_medium=email&utm_campaign=liganet

 

Отправить:
Теги: Finadtech
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.