RU
Прес-реліз
04.03.2021, 14:06

Чому сушильні машини Electrolux так люблять українці: 3 вагомі причини

Чому сушильні машини Electrolux так люблять українці: 3 вагомі причини - Фото

Ми виокремили 3 переваги машин цього бренду

Усе більше українців зважаються на купівлю сушильної машини Electrolux. Це зручно плюс економить ваш час і простір: балкон або кімната звільняються від розвішаного мокрого одягу – речі після сушіння можна одразу вдягати або розкладати по полицях у шафі. 

Такі переваги найперше оцінять сім'ї з маленькими дітьми або мешканці центральних вулиць, де не рекомендується псувати білизною зовнішню естетику будинків.

Чому має попит саме техніка Electrolux? Ми виокремили 3 переваги машин цього бренду.

Висока енергоефективність

Один із головних параметрів у роботі будь-якого сучасного електроприладу – витрати енергії. Вентиляційні сушильні машини, що заполонили ринок, споживають за один цикл забагато електрики, оскільки в них встановлені повітряні високотемпературні нагрівачі. У компанії Electrolux є економніша альтернатива – сушильна машина з тепловим насосом Heat Pump, яка зменшує витрати енергії у кілька разів.

Як все влаштовано:

  • невеликий нагрівач підігріває повітря всередині барабана;
  • вже за температури 55 оС волога починає випаровуватися й потрапляє до теплообмінника;
  • після конденсації вода відводиться у спеціальний резервуар, а повітря знову надходить до барабана.

Принцип роботи такої сушки подібний до кондиціонера, тільки у зворотному режимі. Завдяки цьому вдається дбайливо й швидко сушити білизну. Тканина не піддається дії високих температур, тому довше зберігає ідеальний зовнішній вигляд.

Функціональність

Якщо давно мрієте про сушильну машину, але площа квартири занадто мала, Electrolux пропонує розумне рішення: пральна машина з сушаркою, яка впорається одразу з двома завданнями. 

Плюси:

  • у конструкцію інтегрована конденсаційна сушарка;
  • з технологією DualCare можна випрати й висушити речі за один раз, без відчинення дверцят;
  • програми дбайливого догляду дають змогу підібрати режим для будь-якого типу одягу.

Комбіновану прально-сушильну машину дозволено встановлювати в будь-якому, навіть у невеликому приміщенні. Для роботи сушарки під’єднання до вентиляції не потрібне, що дійсно зручно й економить час при кожному пранні.

Широкий вибір моделей

Третя причина, чому українці все частіше віддають перевагу сушильним машинам Electrolux – широкий асортимент техніки. Оцінити, скільки моделей із різним функціоналом пропонуються у 2021 році, можна на офіційному сайті Електролюкс.  

Під час вибору техніки експерти рекомендують орієнтуватися на обсяг сушильного барабана й максимальну вагу завантаження. Компанія пропонує моделі, в які увійде від 4–5 до 9 кг білизни.

Визначайтеся зі своїми завданнями й купуйте оптимальну модель для їхнього вирішення.

 

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Популярне