Прес-реліз
27.01.2020, 11:51

Cashinsky прискорив процес отримання кредиту онлайн на карту

Cashinsky прискорив процес отримання кредиту онлайн на карту - Фото

МФО Cashinsky знизила час оформлення кредиту онлайн на карту до 14 хвилин. Досягти такої швидкості вдалося за рахунок автоматизації ключових етапів

Cashinsky - одна з найпопулярніших українських мікрофінансових організацій. Вона створила програму кредитування, що ідеально підходить різним позичальникам, включаючи офіційно непрацевлаштованих і людей з поганою кредитною історією.

Прискорене оформлення кредиту онлайн торкнулося трьох ключових етапів: подання заявки, очікування відповіді і погашення боргу. Для отримання грошей в борг позичальнику потрібно паспорт, ідентифікаційний код, банківська карта. Досить зареєструватися, заповнити анкету, подати заявку і отримати позику.

На реєстрацію та заповнення анкети перший раз піде 10-15 хвилин. Надалі можна подати заявку на кредит онлайн на карту без зайвої витрати часу. Між подачею запиту й одержанням відповіді проходить максимум 14 хвилин.

Такий мінімальний час пояснюється відсутністю необхідності підтверджувати платоспроможність і показувати ідеальну кредитну історію. Якщо немає серйозних прострочень і судових розглядів, а анкета правильно заповнена - запит схвалять.

Останній етап - отримання і повернення позикових коштів. Кредит онлайн приходить на карту відразу після схвалення заявки. Повернути позику можна онлайн, використавши прив'язану банківську карту, через банківський переказ або платіжні термінали. Закриття кредиту через особистий кабінет дозволяє уникнути комісії, зберегти час на поїздках і очікуваннях.

Що МФО Cashinsky пропонує українським позичальникам?

Українська мікрофінансових організація «Кешинський» дає в борг від 800 до 10 000 гривень. Їх потрібно повернути протягом 5-30 днів.

Позику онлайн можна взяти на будь-які потреби:

  • оплата лікування;
  • придбання лікарських препаратів;
  • покупка нової техніки або меблів;
  • покриття оренди житла;
  • оплата комунальних послуг;
  • навчання в університеті або на курсах;
  • подорож в іншу країну.

Процентна ставка по першому кредиту становить 0,01% в день. Позичальник може сам розрахувати переплату по позиці, використовуючи кредитний калькулятор на головній сторінці. Це допоможе переконатися у відсутності прихованих платежів і комісій на сервісі Cashinsky.

 

Отправить:
Теги: Cashinsky
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Популярне