RU
Прес-реліз
21.08.2020, 13:30

Будуємо будинок з керамоблоку

Будуємо будинок з керамоблоку - Фото

Terracot рекомендує використовувати сучасні й якісні матеріали для малоповерхового будівництва

На зміну традиційним будівельним матеріалам приходять сучасні рішення. Сьогодні є можливість швидко побудувати теплий і комфортний будинок для життя з екологічно чистих елементів - керамоблоків.

Що таке керамічний блок?

За складом і принципом виробництва блок схожий на традиційну цеглу. Для виготовлення використовують натуральну глину, а готову форму обпалюють при високих температурах. Відмінності полягають у додаванні в сиру суміш тирси і габаритах одного блоку.

Форму блоку надають за допомогою екструдера. За розмірами керамоблок у кілька разів перевищує традиційну червону цеглу. Кількість пустот всередині одного блоку може перевищувати 50% від загального обсягу елемента. Завдяки такій технології виробники отримують будматеріал великих розмірів із маленькою вагою.

Керамоблок використовують для зведення опорних стін, міжкімнатних перегородок. Будматеріал робить будинок теплим для проживання. Купуючи якісні блоки, ви вкладайтеся в комфортний мікроклімат будівлі, довговічність і міцність стін.

Чому варто побудувати будинок із керамоблока?

Terracot рекомендує використовувати сучасні й якісні матеріали для малоповерхового будівництва. Блоки дозволяють створити теплий і комфортний будинок, який проіснує не менш будівель із традиційної цегли, при цьому буде якісно відрізнятися по ряду характеристик.

Переваги керамоблоку:

  • прискорює будівництво у 2-3 рази;
  • знижує навантаження на фундамент, завдяки меншій вазі пористих блоків;
  • зменшує витрати на транспортування будівельного матеріалу;
  • економія на клейових розчинах, завдяки великим розмірам;
  • робить стіни "теплими", підтримуючи комфортний мікроклімат узимку й улітку;
  • міцність, що дозволяє зводити котеджі в декілька поверхів;
  • покращує шумоізоляцію, позбавляючи від вуличних звуків.

Із керамоблоків зводять як приватні будинки і котеджі, так і багатоповерхові будівлі. Натуральний матеріал, створений із застосуванням сучасних технологій, високо цінують будівельники за зручність використання й унікальні технічні характеристики.

Де купити керамічний блок в Україні?

Якісні будівельні матеріали - це запорука надійності і довговічності будинку. Купити керамоблоки від перевірених виробників варто в компанії Terracot — провідного постачальника будматеріалів з європейських і українських заводів. У каталозі представлені блоки різних розмірів для реалізації будь-якого архітектурного завдання.

Вибираючи керамічний блок замість цегли, ви робите будинок теплим, міцним і довговічним, при цьому економите гроші та час. За якісними будматеріалами запрошуємо в Terracot Україна.

Отправить:
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Популярне