Прес-реліз
30.01.2020, 17:30

Бойлери: особливості, переваги, тренди

Бойлери: особливості, переваги, тренди - Фото

Сучасні моделі бойлерів відрізняються енергоефективністю, а використання нержавіючих матеріалів гарантує, що бак довго не потребуватиме ремонту

Коли-небудь стикались з відключенням гарячої води влітку? Чи втомилися від нескінченних рахунків за комунальні послуги? Може, у Вашому місті взагалі немає централізованого гарячого водопостачання? Тоді вам не обійтися без водонагрівального бака (він же бойлер). Його встановлюють не тільки в приватних будинках і квартирах, але й в офісах, на заводах і фабриках, на дачах і в літніх кухнях.

Водонагрівальні пристрої працюють на ТЕНах, які швидко підвищують температуру набраної в бак води і зберігають її теплою тривалий час. Бойлери прості в експлуатації: досить один раз повісити бак і виставити потрібний температурний режим. Сучасні моделі відрізняються енергоефективністю, тому швидко окупаються, а використання нержавіючих матеріалів гарантує, що бак довго вам служитеме.

Особливості сучасних бойлерів

На піку популярності бойлери для нагріву води накопичувального типу. Рідина в них накопичується до певного обсягу і паралельно нагрівається до заданої температури. Вода не остигає протягом дня, а замість витраченої набирається нова і відразу взаємодіє з ТЕНом. Сучасні водонагрівачі працюють від електрики, завдяки чому мають низький рівень пожежонебезпеки, відрізняються екологічністю і повністю автоматизовані. Внутрішня частина бака виготовляється зі сталі з водовідштовхувальним покриттям, тому не ржавіє і не впливає на якість води, що нагрівається. ТЕНи також ховаються в спеціальні кожухи і не контактують з рідиною, що є особливо важливим для людей з чутливою шкірою.

Спеціально для кухні і подібних приміщень, де немає потреби у великій кількості води, придумані компактні Slim-бойлери об'ємом до 30 літрів (наприклад, Ariston ANDRIS LUX ECO). Стильні та економічні, вони займають мінімум місця і майже не впливають на розмір рахунків за електроенергію. Подібні моделі легко розмістити над раковиною, аби не забирати простір, а їхня низька ціна бойлерів гарантує швидку окупність.

Для кімнат з низькими стелями придумані горизонтальні водонагрівачі (наприклад, Roda AQUA INOX SILVER). Вони розміщуються паралельно до підлоги, завдяки чому не забирають лишні квадратні метри, навіть в маленьких санвузлах і коморах. У конструкцію входить теплообмінник, який допомагає рідинам різної температури не змішуватися завчасно.

У вас велика сім'я (5-6 чоловік і більше), і здається, що води не вистачить на всіх? Сучасні бренди випускають підлогові бойлери на 200-300 літрів — справжня мрія любителів поніжиться в гарячій ванні. З таким помічником (наприклад, Atlantic Steatite Floor Standing) можна не турбуватися, йдучи останнім в душ. Звичайно, ціна водонагрівачів такого обсягу досить висока, але це все одно вигідніше, ніж користуватися централізованим гарячим водопостачанням.

Отправить:
Теги: бойлери
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Популярне