Прес-реліз
26.03.2020, 13:20

Blaupunkt Santa Cruz 370 - потужний мультимедійний центр в вашому автомобілі

Blaupunkt Santa Cruz 370 - потужний мультимедійний центр в вашому автомобілі - Фото

Зовсім не обов'язково бути знайомим з тонкощами цієї системи: всі дії інтуїтивно зрозумілі будь-якій сучасній людині

Замість штатної застарілої заводської магнітоли краще купити автомагнiтолу сучасного зразка. Одна з таких моделей - Blaupunkt Santa Cruz 370. Це високопродуктивний мультимедійний центр, який може багато чого. Типорозмір пристрою - 2 DIN, що дозволяє вмонтувати його в будь-який сучасний автомобіль. 

Особливості моделі

Фронтальна стаціонарна панель електроніки виконана в чорному кольорі, а з одного боку розташовані кнопки управління. На TFT-екрані високої чіткості відображається вся необхідна інформація. Яскравості цілком достатньо, щоб побачити дані на дисплеї навіть в сонячний день. Широкі кути огляду дозволяють побачити на екрані все з будь-якого місця в салоні. Роздільна здатність дисплея становить 800 на 480 точок, а діагональ - 6,2 дюйма.

Пристрій миттєво відгукується на команди, а управляється мультимедійний центр ОС Windows CE 6.0. Зовсім не обов'язково бути знайомим з тонкощами цієї системи: всі дії інтуїтивно зрозумілі будь-якому сучасній людині. FM-тюнер підтримує режим RDS. Це означає, що можна не просто отримувати аудіосигнал, але і відеоінформацію з радіостанції у вигляді рядка, що біжить (погода, курси валют, точний час).

Можливості мультимедійного центру

Система не має можливості зчитувати інформацію з компакт-дисків, але це і не потрібно, адже вони вже давно відійшли на дальній план. Замість цього на передній панелі є USB-роз'єм. Він дає можливість підключати флешки об'ємом до 32 Гб. Також є SDHC-слот для карток пам'яті. Устаткування підтримує формати:

  • FLAC;
  • AVI;
  • MP4;
  • MP3;
  • WMA;
  • MKV.

Тобто всі популярні відео-та аудіоформати будуть без проблем відтворені мультимедійним центром. Від USB-роз'єму можна також заряджати мобільний пристрій. Функція Hands Free забезпечує можливість говорити по телефону, тримаючись руками за кермо. У списку буде відображено телефонна книга і історія дзвінків. Попередній підсилювач гучності подає по 45 Ватт на кожний з чотирьох каналів.

На окрему увагу заслуговує якість звучання. Blaupunkt - відомий виробник звукового обладнання. Любителі музики можуть точно налаштувати всі частоти композиції за допомогою 10-смугового еквалайзера. Також є попередні налаштування, які також можна коригувати. Компактний пульт забезпечує зручне управління. Blaupunkt Santa Cruz 370 можна встановити на будь-який сучасний автомобіль. Причому установка не складе особливих труднощів.

 

Отправить:
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Популярне