RU
Прес-реліз
29.03.2021, 11:35

Більше ніж шампунь: переваги косметичних засобів Redken

Більше ніж шампунь: переваги косметичних засобів Redken - Фото

Унікальна косметика Redken – це більш ніж шістдесятирічний досвід на варті вашого здоров’я та краси

Привабливе, сяюче, здорове волосся – мрія будь-якої жінки. Таке пощастило мати не кожній, але якщо навіть локони не настільки густі, як хотілося б, або вони недостатньо красиві, завжди є можливість покращити їх стан із використанням правильних засобів догляду. Унікальна косметика Redken – це більш ніж шістдесятирічний досвід на варті вашого здоров’я та краси.

Опис та особливості

Коли засновниця бренду Redken свого часу зіткнулась з проблемою пошуку якісних засобів для волосся, вона зрозуміла, що час діяти самостійно. Лінійка шампунів та іншої косметики вийшла надзвичайно вдалою, адже підтримувала природну красу, захищала пошкоджене волосся. Ключовими етапами при розробці нових та удосконаленні вже існуючих серій є:

  1. Дослідження протеїну. Перевіряється його взаємодія з іншими компонентами засобу. Адже саме на великому вмісті протеїну й базується успіх та популярність Redken.
  2. Вивчення рівню рН. Визначається, яким повинен бути ідеальний водний баланс, щоб волосся ставало здоровим та сяючим.
  3. Збір даних. Береться до уваги досвід професійних перукарів, стилістів, тобто тих людей, котрі постійно працюють із різними типами волосся.

Компанія Redken пропонує якісні засоби догляду, тому що кожен продукт ретельно розробляється у власних лабораторіях. Саме там створюються унікальні формули. Хіміки в тандемі з косметологами вивчають вплив на здоров’я волосся різноманітних оточуючих факторів, у тому числі екології, засобів для стайлингу, інших агресивних моментів.

На сьогодні виробник пропонує різні серії шампунів, кондиціонерів, бальзамів. Найпопулярніші з них – для фарбованого, сухого, пошкодженого, тьмяного, неслухняного волосся. Є серія для чоловіків, у ній враховані всі особливості даної категорії користувачів. Усього налічується близько 60 видів засобів.

Переваги продукції Redken

Ці засоби мають безліч переваг. Багато важить імідж та репутація, вони створюються роками. Це десятки тисяч схвальних відгуків від користувачів. Позитивні моменти, на які можна розраховувати на 100%:

  • результат буде помітний уже після першого використання. Склад кожної серії підібраний ретельно, тому сухе волосся отримає зволоження, тьмяне – засяє;
  • засоби не викликають алергічних реакцій, подразнень. Усі компоненти проходять контроль якості, так само, як і готова продукція;
  • структура волосся відновлюється. Воно стає блискучим, сяючим, м’яким.

Така професійна косметика для волосся коштує дорожче, аніж аналоги з категорії мас-маркету. Але той результат, котрий ви отримаєте, приємно здивує.

 

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Теги: Redken
Популярне