RU
Прес-реліз
13.11.2020, 18:25

Безконтактне меню для ресторанів від Stravopys

Безконтактне меню для ресторанів від Stravopys - Фото

Це нове покоління меню для ресторанів, яке допоможе заощадити час офіціантів, адже його не потрібно утилізувати або дезінфікувати

Ви коли-небудь замислювалися над тим, скільки людей в ресторані користувалися друкованим меню до вас? Чи дезінфікували його офіціанти? Як правило, протирають його тільки тоді, коли воно забруднилося їжею, а в день до нього може доторкнутися до тисячі людей. В умовах глобальної пандемії це особливо небезпечно, адже ви ризикуєте власним здоров'ям. Саме тому майже 85% гостей закладів бояться контактувати з друкованим меню.

Вихід з цієї ситуації — безконтактне меню. Це нове покоління меню для ресторанів, яке допоможе заощадити час офіціантів, адже його не потрібно утилізувати або дезінфікувати. Окрім цього, електронне меню має такі переваги:

 • легкість — QR-меню просте та інтуїтивно зрозуміле;
 • рентабельність — сприяє економії та підвищує рівень продажів;
 • сучасність — наявність цифрового меню приваблює відвідувачів і позитивно відображається на рівні престижу вашого закладу.

Stravopys — унікальний сервіс для створення безконтактного меню. Для створення меню ресторану в сервісі необхідно:

 1. Зареєструватися в адміністративній панелі та додати інформацію про заклад;
 2. Створити категорії та відповідні підкатегорії;
 3. Додати позиції меню з зображеннями, цінами та описом.

Конструктор меню від Stravopys володіє широким функціоналом. Використовуючи цей сервіс можна:

 • позначати позиції меню, як "Новинка" з відображенням відповідного лейбла в меню для клієнта;
 • вказувати час приготування;
 • відображати рівень гостроти страви, перелік алергенів, що містяться в страві, позначати вегетаріанські страви;
 • позначати безалкогольні напої;
 • вказати міцність і смак тютюну для кальяну.

Окрім основних категорій, був створений розділ "Спеціальна пропозиція" з можливістю редагування ціни (зазначення ​​знижки). За бажанням керівника, воно може відображатися на головній сторінці меню у переліку Спеціальних пропозицій, таким чином пропонуючи саме ті позиції, які необхідно продати. А у випадку, коли спеціальних пропозицій багато, їх можна приховувати та знову робити видимими на головній сторінці меню.

QR-код для вашого меню генерується відразу після реєстрації. Це значно економить час, оскільки ви можете відразу відправити його в друк для розміщення на столах і займатися наповненням меню далі. При цьому додавати і редагувати меню в ресторан стане набагато простіше, адже це можна робити в будь-який час і з будь-якого пристрою. До того ж меню і адміністративна панель локалізовані українською, російською та англійською. А гості закладу зможуть спокійно обирати і насолоджуватися улюбленими стравами і напоями без страху заразитися.

Для замовлення послуг або консультації пишіть на пошту [email protected] Або телефонуйте:

+380 (66) 060 65 26

+380 (95) 253 36 29

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Популярне