RU
Прес-реліз
26.03.2021, 18:15

Автопідбір в Україні. Як не втратити свої гроші?

Автопідбір в Україні. Як не втратити свої гроші? - Фото

Як захистити себе від помилки і купити дійсно гарне авто з рук?

Завдяки використанню сучасних технологій, матеріалів, інструментів можна відремонтувати і відновити практично будь-який автомобіль. Виглядати оновлена версія може нітрохи не гірше, ніж оригінал, а ось як вона покаже себе в експлуатації – велике питання, що викликає сумніви. Завдяки роботі "умільців" кожен з покупців б / у авто сильно ризикує потрапити саме на такий, що реставрується автомобіль, і втратити свої гроші. Як захистити себе від помилки і купити дійсно гарне авто з рук?

Як показує практика, оптимальним рішенням сьогодні в Україні є професійний автопідбір, співробітники якого проводять повну діагностику авто, з'ясовують навіть приховану інформацію про транспорт і допомагають знайти і купити транспортний засіб, дійсно заслуговує вашої уваги. Компанія має доступ до численних баз даних, чорних списків, співпрацює з офіційними сервісами. Після вивчення пропозиції, відповідного побажанням клієнта, співробітник компанії по авто підбором виїжджає на місце зустрічі з продавцем, проводить візуальний огляд, задає навідні запитання і отримує на них відповіді. Після того, як первинне знайомство з транспортом проведено, настає час для технічного огляду з усіх ракурсів. Тільки так можна знайти і купити автомобіль, що стояв без підступу.

Крім пошуку б / у авто автопідбір надає послуги і по оформленню машин, їх перегонці по Україні. Що отримує замовник таких послуг? Як мінімум:

  • впевненість в тому, що обрана і куплена машина не підведе найближчим часом;
  • знання про всі недоліки і слабкі місця автомобіля, можливість підготуватися до майбутнього ремонту;
  • економію – грошей, часу, сил, нервів – немає необхідності самостійно шукати авто, зустрічатися з продавцями, торгуватися, проводити огляди та ін .;
  • більш широкий діапазон пошуків – ви не обмежуєтеся межами свого міста або області, а можете купити авто в будь-якій точці України.

Як не втратити свої гроші при купівлі вживаного автомобіля? Чи не ризикувати і довіритися професіоналам, які підберуть авто у відповідність з вашими побажаннями і вимогами. Найчастіше від таких послуг відмовляються через можливу переплати (так, послуги автопідбору коштують грошей, але ця сума не така велика, як може здатися на перший погляд). В першу чергу, варто зважити всі за і проти, адже плюсів у автопідбору набагато більше, ніж мінусів. До того ж, витрати на оплату послуг посередника окупаються скороченням вартості самої машини. Люди, які професійно займаються авто підбором, точно знають, де і як можна знизити ціну на авто. Таким чином вдається зменшити витрати на покупку автомобіля і нівелювати вартість послуг автопідбору.

Як проходить автопідбор? На першому етапі співробітники складають добірку авто, що відповідають параметрам запиту, на всіх доступних дошках оголошень і сайтах автопродажів. Кожне оголошення ретельно вивчається, перевіряється на участь в ДТП, наявність юридичних обмежень, арештів. На наступному етапі експерти виїжджають для візуального огляду автомобіля. Перевіряється цілісність кузова, якість лакофарбового покриття, швів, зазорів, кріпильних елементів. Зіставляється заявлений пробіг зі станом кузова, салону, механізмів. Проводиться перевірка під капотом і тест драйв.

Після того, як перші два етапи пройдені авто вирушає на діагностику для отримання експертного висновку про його технічний стан. Тільки після успішного проходження цього етапу може йти мова про укладення угоди.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Популярне