RU
Прес-реліз
03.02.2021, 11:35

Асоціація "Біржові та електронні майданчики" підтримала кандидата на посаду голови НКЦПФР

Асоціація "Біржові та електронні майданчики" підтримала кандидата на посаду голови НКЦПФР - Фото

Стати новим очільником державного колегіального органу претендує радник керівника Офісу Президента Руслан Магомедов

30 січня закінчився термін повноважень голови Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку Тимура Хромаєва. Стати новим очільником державного колегіального органу претендує радник керівника Офісу Президента Руслан Магомедов.

Професійні учасники ринку, серед яких, зокрема, і члени Асоціаціi "Біржові та електронні майданчики", раніше зверталися до Президента України Володимира Зеленського, щоб він залучав і їх до обговорення претендентів на посаду голови  і членів НКЦПФР. І схоже, що Глава держави почув ці звернення. Адже Руслан Магомедов має чималий відповідний досвід роботи та був одним із кандидатів, кого професійні учасники фондового ринку пропонували до НКЦПФР. 

"Це досить правильний крок, який сприятиме розвитку біржового  ринку. Руслан Магомедов має досвід та знання для того, щоб очолити державний колегіальний орган. Тому Асоціація "Біржові та електронні майданчики" підтримує кандидатуру на пост голови НКЦПФР та дякує Президенту за те, що дослухався до думки учасників ринку",– наголошує директор Асоціації "Біржові та електронні майданчики" Олег Падалка.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Популярне