RU
Прес-реліз
31.01.2020, 08:00

Аеромиша WeChip W2: важко втратити і неможливо забути

Аеромиша WeChip W2: важко втратити і неможливо забути - Фото

Випустивши перед Новим роком новинку - аеромишу W2, компанія WeChip знову довела, що виробляє найкращі аеропульти для android-приставок на ринку

Голосова аеромиша WeChip W2 - це кращий на сьогодні пульт для Android TV-боксів і IPTV-приставок, який можна знайти у продажі. А завдяки запатентованій унікальній функції пошуку втратити аеромишу виявляеться не під силу навіть самій неуважній людині.

Випустивши перед Новим роком новинку - аеромишу W2, компанія WeChip в черговий раз довела, що виробляє найкращі аеропульти для android-приставок на ринку. Модель W2 поєднує в собі оптимальні можливості аналогічних пультів, що випускалися раніше.Можна з повною впевненістю сказати, що ще жоден пульт не мав стільки корисних функцій. Раніше, купуючи пульт, завжди доводилося чимось жертвувати при виборі пульта. Майже всі аеропульти мають гіроскоп (дана функція рухає курсор миші переміщаючи пульт у просторі). Одні мають мікрофон, інші - зручну клавіатуру (може бути тільки англійська розкладка, без української мови), треті забезпечені програмованими кнопками. З аеромишею WeChip W2 більше не буде труднощів з пошуком та вибором пульта, не залишиться ніяких недоліків: всі потрібні функції в одній аеромиші та відмінно працюють.

Аеромиша W2: вам не потрібно встановлювати будь-які додатки, щоб змусити її працювати. Під'єднати USB-адаптер до приставки, увімкніть пульт і насолоджуйтесь переглядом телевізора. Не покидаючи затишного крісла, дивана або навіть ліжка, ви можете робити все, для чого раніше потрібно було сидіти за столом: користуватися пошуком, переглядати сторінки браузера в інтернеті. У аеромиші присутня функція голосового пошуку з високим рівнем розпізнавання мови: не виникне ситуацій, коли через особливості вимови гаджет вас не зрозуміє. Дистанція передачі сигналу пульта — до десяти метрів.

У моделі W2 стильний чорний глянцевий корпус з немарким покриттям «під карбон». З одного боку, знаходяться кнопки керування, як у звичайних дистанційних пультів. Навігаційні кнопки можна запрограмувати за інструкцією. Якщо буде необхідна допомога, компанія «Ваш Пульт» завжди прийде на допомогу.

З іншого боку - QWERTY клавіатура з ергономічними клавішами для зручного набору тексту і чутливим тачпадом. Завдяки всім перевагам, пульт W2 виявиться незамінним в роботі браузера, де необхідні функції миші. Досить легкого руху руки в повітрі, щоб курсор плавно, без ривків, переміщався по екрану телевизору. Натискання пальцем на тачпад виконує клік лівої кнопки миші, двома пальцями — клік правої кнопки миші. Рухи пальцем по горизонталі або вертикалі змусять курсор переміщатися по осях вгору-вниз і вліво-вправо, а «розтягують» сенсорну панель руху двома пальцями - збільшувати або зменшувати зображення на екрані.

Якщо аеромиша W2 загубиться в будинку, знайти її допоможе унікальна технологія, запатентована виробником WeChip. На адаптері аеромиші знаходиться кнопка <Seek>, при її натисканні активується досить гучний сигнал на пульті: аеромиша буде видавати звук, поки ви її не знайдете.

Живлення пульта від літієвого акумулятора. Заряд тримається близько тижня при активному використанні і заряджається всього за пару годин через micro-USB кабель.
Купити пульт можна в інтернет-магазині «Ваш Пульт» перейшовши за посиланням.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить: