RU
Прес-реліз
14.06.2021, 17:50

7 причин скористатися послугами ландшафтного архітектора

7 причин скористатися послугами ландшафтного архітектора - Фото

Ландшафтний архітектор, володіючи цілою низкою рішень і можливостей, адаптує їх до наших потреб

Ландшафтний архітектор – це фахівець, який регулярно відвідує різноманітні галузеві заходи, знає останні тенденції ландшафтного дизайну і вміє ідеально поєднувати елементи малої архітектури з природним простором. Знання і почуття стилю дозволяють йому створювати для своїх клієнтів розкішні оазиси.

Детальніше про послуги ландшафтного дизайну можна дізнатися тут.

Дизайн відповідно до світових тенденцій

Міжнародні та регіональні виставки і форуми  дають ландшафтним архітекторам знання, натхнення і новаторські рішення. Завдяки своєму досвіду, фахівці можуть надати нам першокласні проекти з рішеннями, розробленими ентузіастами озеленення з усього світу.

Ефективний і функціональний сад

Архітектор, володіючи цілою низкою рішень і можливостей, адаптує їх до наших потреб. В результаті його роботи, сад стає затишним місцем для щоденного відпочинку та вечірок з друзями. Архітектор також підкаже, які рослини і матеріали використовувати для естетичного поділу зон саду. Крім того, він знає, яку частину саду потрібно затінити, а яку залишити на сонці.

Ідеально підібране озеленення

Тільки коли у нас вже є дизайн, що враховує наші потреби, настає момент вибору рослин. Ось де знання світу рослинності виявляється вирішальним. У цьому році чітко виділялися дві тенденції в облаштуванні присадибних ділянок. Згідно з першою, в сади входять сильні кольори, такі як винно-червоний, бордовий і пурпурний, в поєднанні з усюдисущим зеленим. Другий тренд заснований на поєднанні двох кольорів: сірого і зеленого.

Увага до кожної деталі

Хоча кожен з нас мріє про сучасний сад, мало хто може уявити собі деталі його облаштування. Тим часом, архітектор запропонує для саду не тільки рослини, але і елементи малої архітектури: альтанку, дизайнерську лавку або модні пуфи. Більш того, всі ці елементи будуть ідеально поєднуватися.

Гармонія освітлення

Дуже важливий елемент садового дизайну – грамотне планування джерел світла. Хіт цього року – світильники, які одночасно є сучасною садовою скульптурою. Крім того, в моді освітлення, що підкреслює найважливіші елементи ландшафту.

Модні матеріали

У сучасному ландшафтному дизайні лідирують архітектурний бетон, дерево, скло, а також тканини. Мистецтво полягає в поєднанні цих матеріалів. Знадобиться компетенція ландшафтного архітектора, який не тільки буде знати, які матеріали вибрати і як їх комбінувати, але і забезпечить якість.

Ефект на кожен сезон

Незважаючи на примхливу погоду, ми хочемо насолоджуватися благами саду цілий рік. Цей додатковий простір став для нас символом розкоші, візитною карткою будинку і місцем, куди ми запрошуємо друзів. Тільки за допомогою професіонала можна буде виправдати ці очікування.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Популярне