Прес-реліз
27.05.2020, 13:00

5 порад, як продуктивно студенту навчатись онлайн

5 порад, як продуктивно студенту навчатись онлайн - Фото

Дотримуючись простих правил і порад, студенти можуть продуктивно навчатися з дому та здобувати нові знання легко та швидко

Наразі все навчання відбувається онлайн, проте не усім вдається продуктивно вчитися вдома. Ось декілька порад, які допоможуть легко та швидко навчатись під час карантину.

Поради студентам, як навчатись під час карантину

У той час, як все навчання відбувається онлайн, студенти розділились на два табори. Першим комфортно навчатися вдома, у той час як другим важко зосередитись, налаштуватись на навчання та поглинати нову інформацію в умовах постійних хвилювань і новин. Для тих, кому важко навчатись онлайн під час карантину, ми підготували декілька корисних порад.

Організуйте навчальну зону

Якщо разом з вами у гуртожитку, кімнаті або квартирі проживають одногрупники, друзі або сім’я, спробуйте виділити робочу зону для навчання. Навіть якщо ця зона буде тимчасовою щоразу, коли ви користуєтесь нею, варто розмістити навколо себе книги, ноутбук та інші об'єкти, що мотивують вас на навчання.

Важливо зробити ваше робоче місце комфортним, щоб налаштувати його. Домовтеся з іншими, що коли ви знаходитесь у навчальній зоні, вас ніхто не турбуватиме. Якщо ваш навчальний простір зараз – це кухонний стіл, спробуйте домовитись про те, що він лише ваш протягом встановленого періоду часу.

Слідкуйте за порядком

Важко бути дисциплінованим і стабільно навчатись вдома, а ще важче, якщо навчальне місце завалено зайвими речами. Наприклад, якщо навколо вас є купа посуду чи одягу, зосередитись може бути важко.

Як варіант, ви можете встановлювати таймер на п’ятнадцять хвилин і робити швидке прибирання кімнати. Краще прибрати зону до початку роботи, аніж відволікатись на зайві предмети під час навчання.

Звертайтеся по допомогу

Навіть якщо у вас є потужний комп’ютер та швидкий Wi-Fi, деяку інформацію може бути важко знайти. До того ж, під час карантину у всіх студентів відсутній доступ до бібліотек, лабораторій та щоденних консультацій з лектором з приводу матеріалу. Оскільки, навчаючись вдома, ви можете не зрозуміти певну частину матеріалу і маятися з конспектом або курсовою, яку потрібно здати своєчасно, немає нічого поганого в тому, щоби шукати essay-company.com, що допомагає студентам онлайн.

Керуйте своїм часом

Визнайте, що різні завдання вимагають різного рівня концентрації та часу на виконання. Наприклад, перегляд відеолекції може бути простішим, ніж читання складного тексту та ведення конспекту. Тому важливо розподілити роботу над завданням на часові інтервали та робити належні перерви кожну годину-півтори.

Плануйте свій день

Те, що ви можете відкласти перегляд записаних лекцій на пізніше, може бути небезпечним. Переконайтеся, що ви приділяєте всю свою увагу лекції та поясненню викладача. Не переглядайте навчальне відео під час їжі та прослуховування музики.

На навчання вдома потрібно виділяти стільки ж часу, скільки ви проводите на лекції в університеті. Якщо ви відчуваєте, що втомилися або погано почуваєтесь, зробіть перерву і виконайте фізичні вправи або домашні справи. Коли ви відчуєте себе краще, повертайтеся до навчання.

Піклуйтеся про себе та залишайтеся продуктивними

Зміни у світі та пандемії вносять свої корективи у звичний плин нашого життя. І навчання, як і багато інших справ, наразі перейшло у онлайн. Проте, притримуючись простих правил і порад, студенти можуть продуктивно навчатися з дому та здобувати нові знання легко та швидко.

Отправить:
Теги: essay-company.com
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Популярне