RU
Прес-реліз
30.11.2020, 11:17

4 поради, щоб кредит точно схвалили

4 поради, щоб кредит точно схвалили - Фото

Поради допоможуть домогтися схвалення кредиту: уважно читайте умови банку і вибирайте ті компанії, які вам підходять

З думкою про те, щоб оформити кредит, приходить і багато сумнівів про те, наскільки великі шанси отримати бажану суму. Деякі банки відразу говорять про те, що може привести до відмови, а інші — мовчки приймають документи, обіцяють схвалення, але через тиждень передзвонюють, повідомляючи, що допомогти не можуть.

Щоб взяти кредит онлайн, потрібно бути ще уважнішими і обережнішими. Помилка в букві прізвища або датою народження може привести до автоматичного припинення, який спричинить за собою подальші проблеми з оформленням. Ці 4 ради допоможуть підвищити лояльність банків і запобігти проблемі до її появи.

Використовуйте заставу

Навіть якщо кредитна історія погана, то можна запропонувати нерухомість в якості гаранта. Це звичайна практика при оформленні в борг великої суми. Банк не хоче ризикувати, але при цьому не варто хвилюватися про те, що кредитна компанія буде намагатися відібрати квартиру. Вони зацікавлені в поверненні боргу, а "тяганина" із заставою затратна і складна. Жителя України чекає суд, після чого буде рішення про продаж нерухомості. При цьому банк отримає тільки частину коштів: борг клієнта. Решта грошей буде передано позичальнику.

Виберіть банк з високим відсотком схвалення

Неважливо, потрібна невелика позика онлайн або кредит на велику суму: краще працювати з банками, у яких вищий відсоток схвалення і менше вимог до позичальників.

Знизьте ризики

Є багато факторів, які знижують ймовірність схвалення. Вони специфічні і вимагають попередньої роботи. До того, як йти в банк, зробіть наступне:

  • Виплатіть поточний кредит і почекайте, поки дані оновляться в системі.
  • Виправте свою КІ за допомогою невеликого кредиту, перед тим як взяти велику позику.
  • Опрацюйте на поточному місці більше півроку до того, як звертатися за великим кредитом.

Надайте повний пакет документів

Весь перелік, який вказує банк, обов'язковий для виконання. Деяким банкам потрібно для отримання кредиту, щоб у клієнта був рахунок в їх компанії або пластикова карта. Це ж стосується заповнення анкети для мікропозик: якщо в зверненні є поле, то бажано вписати всю інформацію максимально докладно.

Ці поради допоможуть домогтися схвалення кредиту: уважно читайте умови банку і вибирайте ті компанії, які вам підходять.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Популярне