RU
Прес-реліз
29.08.2019, 17:26

24 нових шкільних автобуси передано до районів і ОТГ Миколаївщини

24 нових шкільних автобуси передано до районів і ОТГ Миколаївщини - Фото

У четвер, 29 серпня ключі від транспортних засобів було урочисто передано представникам районів та громад області

19 районів та об'єднаних територіальних громад Миколаївщини отримали 24 нові шкільні автобуси. Три автобуси отримав - Баштанський район, по 2 - Веселинівський, Вітовський райони, Баштанська міська рада, по 1 - Арбузинський, Березнегуватський, Братський, Вознесенський, Врадіївський, Єланецький, Кривоозерський, Новобузький, Новоодеський і Снігурівський райони, а також об'єднані територіальні громади: Березанська, Веселинівська, Галицинівська, Доманівська, Олександрівська. Автобуси закуплені за кошти державного, обласного бюджетів та співфінансування  з бюджетів районних, сільських, селищних рад на загальну суму більше 48 млн грн.

У четвер, 29 серпня, виконувач функцій і повноважень голови Миколаївської ОДА Олександр Трайтлі, голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олена Удовиченко урочисто передали ключі від транспортних засобів представникам районів та громад області.

«Раді, що ви взяли участь у нашій обласній програмі, виділили кошти на співфінансування для придбання шкільних автобусів, які є дуже важливою складовою у реформі побудови нашої Нової української школи. Ви знаєте, що держава здійснює ряд комплексних заходів щодо покращення якості освіти, надаються значні фінансові ресурси, тому ми як обласна державна адміністрація, обласна ради теж прийняли рішення активно брати участь у реформах, які впроваджуються Урядом, і вибрали такий напрямок як придбання шкільних автобусів. Зараз створюється мережа опорних закладів і підвезення дітей – якісне і безпечне, до них є пріоритетом», - звернувся до присутніх представників районів та ОТГ Олександр Трайтлі.

Окремо варто відзначити, що серед громад, які отримали нові шкільні автобуси також громада села Капустине Вітовського району.

Нагадаємо, що під час візиту Президента України Володимира Зеленського до Миколаївської області жителі села підіймали питання відсутності у них транспортного засобу для перевезення дітей до школи.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Популярне