RU
Прес-реліз
20.11.2020, 10:55

20.11.2020 Огляд заходів іноземних держав щодо протидії поширенню COVID-19 у світі

20.11.2020 Огляд заходів іноземних держав щодо протидії поширенню COVID-19 у світі - Фото
Иллюстративное фото: depositphotos.com

Інформація Служби зовнішньої розвідки України

Республіка Австрія

Дослідники з Віденського та Зальцбурзького університетів розробили інтернет-платформу для онлайн-вивчення впливу пандемії на дітей "Діти створюють знання" (www.kinderschaffenwissen.at). Платформа започаткована для кращого розуміння процесу розвитку дитини в сучасних умовах коронавірусних обмежень та змін. Дані учасників обробляються конфіденційно.

Естонська Республіка

Уряд Естонії схвалив приєднання країни до попередньої згоди про закупівлю вакцини Pfizer/BioNTech. Естонія планує закупити вакцину в максимальній кількості (на 300 000 осіб), що дозволить покрити потреби груп ризику.

Латвійська Республіка

З 19 листопада в Латвії забороняється людям без масок відвідувати громадські місця, а постачальникам послуг заборонено обслуговувати людей без масок. За невиконання цих вимог на організатора заходу, постачальника послуг або власника будівлі буде поширюватися адміністративна відповідальність.

Королівство Іспанія

Іспанське агентство з лікарських засобів та медичних виробів повідомило про початок ІІІ фази клінічних випробувань вакцини (Ad26.COV2.S) від компанії Janseen (Johnson&Johnson). Буде оцінюватися ефективність та безпечність вакцини як у добровольців різних вікових груп без супутніх захворювань, так і в учасників із ними. Для клінічних досліджень будуть відібрані 30 тисяч волонтерів з 9 країн (Бельгія, Колумбія, Франція, Німеччина, Філіппіни, ПАР, Іспанія, Велика Британія та США).

Королівство Нідерланди

За оцінкою експертів Національного інституту охорони здоров’я (RIVM), після запровадження часткового локдауну 02.11.2020 у країні спостерігається зниження кількості випадків нових заражень на коронавірус.

Угорщина

У зв’язку із збільшенням випадків захворювань на коронавірус, 17 листопада ц.р. уряд Угорщини прийняв рішення продовжити введений два тижні тому локдаун на додаткові 90 днів до лютого 2021 року. Мери міст матимуть можливість запроваджувати ще більш жорсткі карантинні заходи на місцевих рівнях.

Федеративна Республіка Німеччина

Німеччина розпочала підготовку до масової вакцинації у наступному році. Вакцину Pfizer та BioNTech необхідно буде вводити два рази з інтервалом у три тижні. 17.11.2020 у м. Кельн був відкритий перший в країні центр вакцинації, якій наразі проводить щеплення від грипу. У 2020 р. Німеччина закупила майже у двічі більше доз вакцини від грипу, ніж у минулі роки (26 млн. доз замість 14 млн.) та закликає населення зробити щеплення від грипу.

Канада

Уряд Канади повідомив про продовження обмежень на перетин кордону з США до 21 грудня п.р. Зокрема залишається заборона на несуттєві транскордонні поїздки.

Представники Міністерства закупівель Канади повідомили, що Оттава зарезервувала достатню кількість доз для вакцинації своїх жителів проти COVID-19, у зв’язку з чим наразі веде переговори з урядами інших країн з нижчими доходами щодо плану надання їм допомоги в рамках міжнародної ініціативи COVAX.

Сполучені Штати Америки

Незважаючи на відсутність передбачених примусових заходів контролю у аеропортах, вокзалах та на шляхах, готелі, університети, адміністрація інших публічних закладів мають право вимагати посвідки про негативне тестування на COVID-19 від відвідувачів з інших регіонів.

Республіка Ірак

Регіональний уряд Курдистану ввів у дію нові заходи щодо стримування поширення коронавірусу, відповідно до яких всі державні службовці зобов'язані носити на роботі маски для обличчя. Магазини, торгові центри, ресторани, готелі, а також інші громадські місця залишаться відкритими за умов дотримання рекомендацій з охорони здоров'я. Всі громадські заклади для масових святкувань, проведення семінарів та інших заходів будуть закриті. Нічні клуби, кафе, бари та інші подібні заклади мають закриватися після опівночі.

Азербайджанська Республіка

Агентство продовольчої безпеки Азербайджану (АПБА) проводить рейди на об'єктах громадського харчування в рамках контролю над дотриманням вимог методичних вказівок у зв'язку з профілактикою COVID-19. Моніторинг провели на 228 об'єктах в Баку, Сумгаїті, Гянджі, Шамкірі, Агстафі, Мінгячевірі.

Грузія

Грузія продовжила до 1 січня 2021 року заборону на міжнародне регулярне авіасполучення. Обмеження не поширюється на прямі міжнародні рейси, які виконуються або плануються між Тбіліським міжнародним аеропортом і аеропортами Мюнхена, Парижа, Риги, Дохи, Варшави, Афін, Амстердама, Відня, Берліна і Мілана. Обмеження також не розповсюджуються на регулярні рейси між Кутаїським міжнародним аеропортом і аеропортами Риги, Катовіце, Вільнюса і Дортмунда

Посилання на оригінал https://szru.gov.ua/news/covid-19-ogladi/20112020-oglad-zahodiv-inozemnih-derzav-sodo-protidii-posirennu-covid-19-u-sviti

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Теги: COVID-19
Популярне