RU
Прес-реліз
20.10.2020, 11:33

10 фактів про LEGO, яких ви не знали

10 фактів про LEGO, яких ви не знали - Фото

За свою історію корпорація зазнавала багато змін. Ось тільки деякі цікаві факти про легендарний конструктор

Всесвітньо відомий бренд LEGO був створений у далекому 1932 році в датському містечку Біллунд. Але тоді іграшки виготовлялися з дерева, а ось пластик пішов у справу тільки в 1947. А через два роки компанія стала випускати так звані "автоматично з'єднувальні цеглинки" – прародичі сучасних кубиків Лего. За свою значну історію корпорація зазнавала багато змін і впевнено рухалася до світового визнання. Ось тільки деякі цікаві факти про легендарний конструктор.

1. Всього компанія створила 485 млрд. знаменитих пластикових детальок, тобто по 64 на кожного жителя Земля. А складений із цих цеглинок ланцюжок здатний обмотати земну кулю 10 разів.

2. Цеглинки, створені п'ять десятків років тому і вчора, легко з'єднуються одна з одною. Так що колекційні зразки можна поєднати із сучасними та побудувати щось у стилі постмодерн.

3. На заводі бренда зберігаються по одному зразку кожного набору. Думаємо, фанати багато б віддали за таку значну колекцію.

4. Саме з лего-кубиків складений перший серверний стелаж Google. Що ж, веселі кольори деталей цілком відповідає корпоративній гамі Гугла.

5. Щомиті на планеті продають 7 брендових наборів. Тобто кожну секунду в світі стає на сім захоплених дітей більше, адже підраховано, що малюки витрачають 5 мільярдів годин, граючи у конструктор LEGO.

6. Існує приблизно 4 млрд. чоловічків лего. З огляду на те, що випуск фігурок стартував не так давно, в 1978 році, цілком можливо, що скоро на планеті буде більше лего-людей, ніж звичайних землян.

7. Сама назва – скорочення фрази з датської "leg godt" ("грай добре"). Ось вже дійсно яскравий приклад вдалого неймингу.

8. Бренд не зупиняється на досягнутому та намагається відповідати віянням часу. Нещодавно компанія запустила діджитал-додаток, за допомогою якого можна відчути себе справжнім інженером і спроектувати свою власну модель для збірки.

9. Є сім Леголендів – тематичних парків розваг, майже повністю побудованих з кубиків лего. На території парку є атракціони, зони для ігор, кінотеатри і траси для водіння. До речі, в Legoland права можна отримати з 3 років.

10. Два елементи з 8 контактами (круглі шипи на деталі) можна з'єднати 25 способами. А три таких кубика – вже 1060 варіантами. Такі ось наочні чудеса геометричній прогресії.

Невичерпний інтерес дітей та дорослих до Лего вже нікого не дивує. Різноманітність наборів, фігур і можливостей вражає уяву і відкриває неймовірний потенціал для гри. А також повністю захоплює увагу, що є, напевно, головною перевагою в епоху тотальної залежності від екрану.

Всім LEGO!

 

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Теги: LEGO
Популярне