19.07.2019, 16:57

Суд заарештував головного редактора РІА Новини ще на 60 днів

Суд заарештував головного редактора РІА Новини ще на 60 днівСуд заарештував головного редактора РІА Новини ще на 60 днівСуд заарештував головного редактора РІА Новини ще на 60 днівСуд заарештував головного редактора РІА Новини ще на 60 днівСуд заарештував головного редактора РІА Новини ще на 60 днівСуд заарештував головного редактора РІА Новини ще на 60 днівСуд заарештував головного редактора РІА Новини ще на 60 днівСуд заарештував головного редактора РІА Новини ще на 60 днівСуд заарештував головного редактора РІА Новини ще на 60 днівСуд заарештував головного редактора РІА Новини ще на 60 днівСуд заарештував головного редактора РІА Новини ще на 60 днів

Вишинський, обвинувачений в державній зраді, заарештований ще на два місяці

Фото: Андрій Гудзенко/LIGA.net

Подільський районний суд Києва ухвалив рішення продовжити запобіжний захід головному редактору пропагандистського видання РІА Новини-Україна Кирилу Вишинському ще на два місяці. Рішення озвучила суддя Олена Павленко.

Таким чином, суд повністю задовольнив клопотання прокурорів, заарештував Вишинського до 19 вересня включно і відмовив у звільненні обвинуваченого під особисте зобов'язання.

"Колегія суддів не знаходить підстав для задоволення клопотання захисника про заміну обраного для Вишинського запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою", - зазначила вона. За її словами, існують ризики, що обвинувачений буде ховатися від суду та впливати на свідків. Особистого зобов'язання, про яке просила сторона захисту, на думку суду, недостатньо.

Рішення може бути оскаржене в Київському апеляційному суді протягом семи днів.

Раніше сьогодні в Офісі президента відреагували на заклик Кремля відпустити Вишинського, заявивши, що "повністю підтримують політику кроків доброї волі" і запропонували Росії "зробити і свій крок назустріч - звільнивши Олега Сенцова".

У РФ у відповідь сказали, що Вишинського потрібно відпустити просто так.

15 травня 2018 року спецслужби обшукали офіси і житло керівництва сайту РІА Новини України. Був затриманий його головний редактор. СБУ стверджує, що Вишинський, у якого знайшли громадянство РФ і медаль Путіна "за повернення Криму", щомісяця отримував на підтримку бойовиків в Донбасі до 100 000 євро.

На суді він заявив, що відмовляється від українського громадянства, і звернувся до президента РФ  Володимира Путіна з проханням забезпечити його правовий захист.

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.