RU

Зростання акцій світових контейнерних ліній – коментарі та прогнози "Євротермінала" p

08.06.2021, 10:13
Зростання акцій світових контейнерних ліній – коментарі та прогнози

На правах реклами

"Карантинні заходи, вжиті урядами різних країн, так чи інакше позначилися на різних галузях промисловості в усьому світі. Багатьом підприємствам довелося шукати нові можливості в своєму сервісі, щоб утримати позиції на ринку. Сьогодні щось прогнозувати в цілому важко. На жаль, багато підприємств були змушені або частково призупинити свою діяльність, або зовсім закритися", — коментують загальну ситуацію, що склалася в світі, фахівці компанії "Євротермінал".

Але в "Євротерміналі" звертають увагу й на іншу сторону ситуації. Згідно з даними аналітичної агенції Alphaliner, інвестиційна привабливість ринку контейнерних перевезень у період пандемії COVID-19 злетіла на кілька сотень відсотків.

"Якщо проаналізувати інформацію агенції Alphaliner, можна побачити, що акції найбільших світових перевізників зросли на 400%, і це тільки середнє значення", — повідомляють у "Євротерміналі".

Що ж до лідера галузі, то за досить короткий період (з 1 січня до 30 квітня 2020 року) тайванська компанія Yang Ming досягла нечуваних висот — її акції виросли на рекордні 996%. У ТОВ "Євротермінал" зазначають, що в цілому нинішній період для азіатських ліній є найвдалішим і сприяє високому приросту, а отже, випередженню європейських конкурентів.

"На самому початку пандемії COVID-19 існувала серйозна стурбованість щодо показників прибутку контейнерних ліній. Була велика ймовірність того, що вони матимуть величезні збитки. Але сталося протилежне — західні споживачі у "полоні" карантинних обмежень почали частіше здійснювати покупки в інтернеті", — розповідають спеціалісти "Євротермінала".

Британська консалтингова компанія Drewry повідомила, що 2021 рік може стати для підприємств, які займаються контейнерними перевезеннями, ще більш прибутковим, а 2022 рік взагалі найуспішнішим. У компанії "Євротермінал" поділяють думку Drewry, додаючи, що галузь може без проблем встановити рекорд, навіть незважаючи на такі фактори, як зростання витрат на паливо і тарифів на доставку нафти.

Можливі наслідки сплеску — думка фахівців "Євротермінала"

"Про рекордні фінансові результати повідомила і найбільша контейнерна лінія A.P. Moller-Maersk. За перший квартал 2021 року її операційний прибуток продемонстрував такі результати: $ 3,1 млрд при виторгу $ 12,4 млрд за перші три місяці року. Але водночас такий високий попит спричинив проблеми пропускної здатності, дефіциту потужностей і устаткування. Це, врешті-решт, призвело до зростання фрахтових ставок", – повідомляють у "Євротерміналі".

Спеціалісти компанії "Євротермінал" також додали, що в судноплавній галузі за останні 7 років зафіксовано рекордну кількість втрат контейнерів. Наприклад, за минулий рік було втрачено понад 3 тис. контейнерів, а на початку 2021 року — понад 1 тис. Одна з головних причин — стрімкий споживчий попит на електронну торгівлю.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини