RU

З Amazon в Україні. Як правильно замовляти у американського рітейлу p

16.11.2020, 13:23
З Amazon в Україні. Як правильно замовляти у американського рітейлу - Фото

На правах спонсорства

Замовлення товарів через інтернет – це давно не новина. Багато українців купують речі, гаджети, запчастини для авто, побутову техніку, комп'ютери і багато іншого, не виходячи з дому. Це не тільки зручно, але також економічно вигідно. Особливо якщо підійти до питання розумно, тобто оформляти покупки не на українських порталах, а, наприклад, на торговому майданчику Amazon. Чому саме тут? Просто подивіться на ціни, представлені нижче.

Оформляти покупки з Амазон – це вигідно

Слід визнати, що 2020 рік став не зовсім звичайним для світової громадськості. Економічні потрясіння і нові реалії життя змусили багатьох перевести свій бізнес в інтернет. Звичайно, це стимулювало збільшення кількості онлайн-замовлень. Багато системи були спрощені, але найголовніше, що іноземні майданчики стали ще доступнішими. Одним з найпопулярніших товарів для замовлення через інтернет залишаються смартфони. Нижче представлено порівняння цін на гаджети від Samsung:

  1. Сьогодні популярною у користувачів моделлю є Samsung Galaxy S20 з ОЗУ в 128 ГБ. Відмінний телефон, який дозволяє виконувати будь-які операції без перегріву і зависань. У вітчизняних магазинах середня вартість 23 000 гривен (830 доларів).
  2. Зайшовши на сайт Амазон, можна знайти аналогічні пропозиції, але вже з підтримкою 5G-мереж за привабливішою ціною – 700 доларів. Якщо ж брати без 5-G, то ціна впаде до 630 доларів.
  3. Таким чином, вигода може скласти 200 доларів, що за курсом складе більше 5500 гривень. Дуже хороша знижка. Звичайно, доведеться заплатити за пересилку, але це все одно дуже вигідно.

На жаль, новий iPhone 12 ще не надійшов у продаж на момент написання статті, але можна подивитися вартість iPhone 11. На Амазон за нього просять 650 доларів, а в українських інтернет-магазинах середня ціна складає 850 доларів. Тобто знову вигода складе 200 доларів. Це лише невеликий аналіз цін. На Amazon можна замовити будь-які товари з вигодою. Залишається відкритим питання про можливості доставки в умовах карантину. Про це можна дізнатися нижче.

Вигоди для клієнтів USAinUA

Послуги посередників – це один з найбільш оптимальних варіантів доставки товарів з Амазон в Україну. Компанія USAinUA в умовах карантину продовжує надавати послуги своїм клієнтам, при цьому не знижуючи швидкість доставки і не підвищуючи тарифи. За 7 років роботи було доставлено понад 1 мільйон товарів, а це понад 200 000 обслужених клієнтів. Крім того, можна скористатися рядом інших переваг:

  1. Немає необхідності в пошуку адреси для доставки. У USAinUA є свої склади як в Європі, так і в США, що гарантує оперативну вигідну доставку.
  2. Вартість залишається колишньою – від $ 2.95 / кг з США і від € 1.9 / кг з Європи, що є кращим варіантом в Україні. Для оптових поставок діють знижки.
  3. Фахівці компанії особисто займаються митним оформленням, зберігаючи гроші і час клієнта.
  4. Всі посилки страхуються на випадок непередбачених форс-мажорних обставин. Тобто клієнт нічим не ризикує.

Робота з USAinUA – це можливість відчути всі переваги замовлення товарів з США та Європи. Тут до кожного клієнта здійснюється індивідуальний підхід. Будь-які, навіть самі незначні проблеми вирішуються максимально оперативно. Немає необхідності знати англійську мову, вести переговори з продавцем або шукати адресу доставки. Всім цим займуться професіонали. Клієнту залишається тільки відслідковувати посилку через інтернет і чекати доставку на зручний адресу. У разі необхідності можна зателефонувати за номерами, вказаними на сайті, і отримати докладну консультацію з будь-якого питання, пов'язаного співпрацею або доставкою.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини